Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ୭୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ନିଖୋଜ, ମେ ୧୬ରେ ପଜେଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ

1/06/2020 at 6:41 PM

ପରେଲ ୧।୬: ମୁମ୍ବାଇ କିଙ୍ଗ ଏଡୱାର୍ଡ ମେମୋରିଆଲ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଜନୈକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଗତ ମେ ୧୯ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପରିବାର ଲୋକେ ଏ ନେଇ ୨୫ ତାରିଖ ଦିନ ଭୋଇବାଡା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ମିଳିନଥିବା ନିଖୋଜଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ସୋମବାର ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

ଜ୍ୱର ଓ ଦୁର୍ବଳତା କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କର ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କୁ ମେ ୧୪ ତାରିଖ ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଆଡମିଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ। ୨ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ ମେ ୧୬ ତାରିଖ ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲ  କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସମ୍ପର୍କିୟ କରୋନା ପଜେଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସୂଚିତ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲର ୨୦ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡରେ ରଖାଯାଇଥିବାର କୁହାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ମେ ୧୯ ତାରିଖ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳୁନଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ଏ ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଜେପି ସାଂସଦ କିରିଟ ସୋମୈୟାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ବୃହ୍ମୁମ୍ବାଇ ନଗର ନିଗମ (ବିଏମସି) ଓ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେହି ଅନୁସାରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ମିଳୁନଥିବା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କହୁଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଡିନ୍ ଡା.ହେମନ୍ତ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ସହ ମାମଲାରେ ସମ୍ପର୍କ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଏ ନେଇ କିଛି କହିନାହାନ୍ତି।    

   Related Posts