Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ୧.୩୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ଏହି ଗାୟକ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପ୍ରଶଂସା

26/03/2020 at 1:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୩ : ଦୁନିଆର ଅନେକ ଦେଶ କରୋନା ଭାଇରସ ବିପଦ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭାଇରସ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାରେ ପାରୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ସାମାଜିକ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ କୋଭିଡ -୧୯ ସହିତ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି। ସେ କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ୧.୩୩ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି। ସାନୋରିଟା ଗୀତର ଗାୟକ ସଚିନ ମେଣ୍ଡେସ କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି |

ସଚିନ୍ ମେଣ୍ଡେସ୍ ସାନୋରିଟା ସହ ଷ୍ଟିଚ୍, ଟ୍ରିଟ୍ ୟୁ ବେଟର ଭଳି ଅନେକ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି | କରୋନା ପୀଡିତ ପାଇଁ ସେ ୧୭୫ ହଜାର ଡଲାର୍ ଅର୍ଥାତ ପାଖାପାଖି ୧ କୋଟି ୩୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି | କାନାଡାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ମେଣ୍ଡେସ୍ ଏହି ସହାୟତା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ପାଣ୍ଠିର ସାହାଯ୍ୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବଳ ସଂଗ୍ରହ କରିବ | ମେଣ୍ଡେସ୍ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମେଣ୍ଡେସ୍ ତାଙ୍କ ଏନଜିଓ- ଶନ ମେଣ୍ଡେସ୍ସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଜରିଆରେ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଅତୁଳନୀୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ମାନବୀୟ ପଦକ୍ଷେପ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ବ୍ଲେକ୍ ଲାଇଭଲି, ରିଆନ୍ ରେନୋଲ୍ଡସ୍, ବେଥନି ଫ୍ରାଙ୍କେଲଙ୍କ ପରି ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରୋନା ସହିତ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି |

ଏଥି ସହିତ, ବଲିଉଡ ସହ ଜଡିତ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଉପାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କବିତା ମାଧ୍ୟମରେ ବେଳେବେଳେ କ୍ରମିକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନାର ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ କରୋନା ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ନିକଟରେ ଏକ ରାପ୍ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ନିୟମ ମନେ ପକାଉଥିବି ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବି ।

   Related Posts