Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

AIIMSର ୫ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିଲେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଡାକ୍ତରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ

27/05/2021 at 4:05 PM

ପାଟନା ୨୭।୫: ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟନା ସ୍ଥିତ AIIMSରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୫ଟା ବେଳେ ଜଣେ କରୋନା ରୋଗୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ବେଗୁସରାୟ ଜିଲ୍ଲାର ଚିରତୌଲା ଗାଁର ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଶାହା AIIMSର ପଞ୍ଚମ ମହଲାର ଶୌଚାଳୟରୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ରାଇସ୍ ମିଲରେ ଶ୍ରମିକ ଠିକାଦାର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ମେ’ ୨ ତାରିଖରେ ସେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ । ମେ’ ୧୨ରେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯିବା ପରେ ମେ’ ୧୮ରେ ପାଟନା AIIMSରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ବୁଧବାର ଦିନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଫୁଲୱାରୀ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ ଗୋପାଳ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶେଷଥର ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ବାପା ଇସାରା ଦେଇଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଉ ବଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ । ଏହାପରେ ସେ ଏପରି କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋଗୀ ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଶବକୁ AIIMS ଶବାଗାରରେ ରଖାଯାଇଛି । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବୁଧବାର ଦିନ AIIMS ରେଜିଡେଣ୍ଟ ଡାକ୍ତର ପ୍ରଦୀପ କୁମାରଙ୍କର କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ପ୍ରଦୀପ ମୂଳତଃ ବିହାରର ଶିବହାର ଜିଲ୍ଲାର କୋଲୁହୁଟିକା ଗାଁର ଥିଲେ । ସେ ପାଟନା AIIMSରେ JR ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିଲେ ।

   Related Posts