Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ବିବାଦରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା-ଦି କାର୍ଗିଲ୍ ଗାର୍ଲ : ‘ଜଣେ ଗର୍ବିତ ଭାରତୀୟ ଏଭଳି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଅନୁଚିତ୍’

17/08/2020 at 9:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୭|୦୮:    ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା ଦି କାର୍ଗିଲ ଗାର୍ଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉଁନାହିଁ । ଏୟାରଫୋର୍ସର ଜଣେ ଲେଡି ପାଇଲଟଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏୟାର ଫୋର୍ସ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପରେ ଆପତ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ତେବେ ଅବସର ନେଇଥିବା ଓ୍ୱିଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର  ନମ୍ରିତା ଚଣ୍ଡି ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ନମ୍ରିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ହେଲିକପ୍ଟର ପାଇଲଟ ଭବେ ଦେଶର ସେବା କରିଛନ୍ତି । ସେ କେବେ ହେଲେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି । କେବେ ତାଙ୍କୁ ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିନି । ପୁରୁଷମାନେ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରକୃତ ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେଇଥାନ୍ତି।

ଏହାସହ ସେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନକୁ ମଧ୍ୟ ତାତ୍ସଲ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ମିଛ କହୁଥିବା ଓ ଏୟାରଫୋର୍ସକୁ ବିବାଦରେ ରଖୁଥିବା ନମ୍ରିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ଅନୁଚିତ । ଆଗକୁ ଏପରି ନକରନ୍ତୁ । ଭାରତୀୟ ଭାବେ ଗର୍ବ କରୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ଏପରି ଫିଲ୍ମ କରିବା କଥା ନୁହେଁ ।ଇଣ୍ଡିଆନ ଏୟାରଫୋର୍ସର ପୂର୍ବତନ ଡେପୁଟୀ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଅଶୋକ ଛିବର ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା ଦି କାର୍ଗିଲ୍ ଗାର୍ଲ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ବାୟୁସେନାର ଯବାନ କିପରି ଅଶୋଭନୀୟ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts