Thursday, June 27, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ସଲମାନ କହିଥିଲେ ‘ତୋ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ କୁକୁର ବି ଆସିବା ନାହିଁ’…ଆଉ ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୧ : ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଏମିତି କଳାକାର ଯାହାଙ୍କ ଚାହିଦା ବହୁତ | ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ, ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ | ଯୁବପିଢ଼ି ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ନିକଟରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁପର ୩୦’ | ଏହି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ଏବେ ହ୍ରିତିକ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଆଜି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ | ତାଙ୍କୁ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହେଲା | ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରିତିକ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ପୁରା ଧ୍ୟାନ ରଖିଛନ୍ତି | ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିବା ପାଇଁ ବରାବର ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ମଧ୍ୟ ପୁରା ସତର୍କ ରହୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘କହୋ ନା ପ୍ୟାର ହେ’ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା | ଏହାପରେ ଫିଜା, ମିଶନ କାଶ୍ମୀର, କଭୀ ଖୁସି କଭୀ ଗମ, ମୁଝସେ ଦୋସ୍ତି କରୋଗୀ ଭଳି ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେବାପରେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡା ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା |

ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ତୋ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତ କୁକୁର ବି ଆସିବନାହିଁ | ସଲମାନଙ୍କ ଏଭଳି ଆକ୍ଷେପ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ହ୍ରିତିକ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ଗୁଜାରିଶ କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ରୋମାନ୍ସ ସିନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏହି ରୋମାନ୍ସ ସିନ ଦେଖି ସଲମାନ ରାଗିଯାଇଥିଲେ | କାରଣ ସେତେବେଳେ ସଲମାନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଅନ୍ତ ଘଟିଥିଲା | ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶକ ଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ବଂଶାଲୀ | ସଞ୍ଜୟ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ଯୋଗୁଁ ସଞ୍ଜୟ ସଲମାନଙ୍କ ଜାଗାରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ହିରୋ ଭାବେ ଚୟନ କରିଥିଲେ | ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ ହୋଇଥିଲା |

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ ହେବାଯୋଗୁଁ ସଲମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗୁଜାରିଶର ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେହି ଫିଲ୍ମକୁ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇନଥିଲା | ଫିଲ୍ମ ହଲରେ ମାଛି ଉଡ଼ୁଥିଲେ | ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସଲମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଟିକିଏ ହେଲେ ରାଗିନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ହ୍ରିତିକ ସଲମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କେଉଁ ଫିଲ୍ମ, ଫିଲ୍ମ ମେକର କିମ୍ବା ଫିଲ୍ମର ବକ୍ସ ଅଫିସର ଏଭଳି ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରିବା ହିରୋଗିରି ନୁହେଁ |

568 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର