Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ଚାର୍ଟର ଫ୍ଲାଇଟରେ ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ସହ ଉଡିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଅରୂପଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ସୁର ରାଉତରାୟ, ଅରୂପ କହିଲେ ଯାହା କହିବି ଭିଜିଲାନ୍ସ ଆଗରେ

3/12/2020 at 3:07 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩।୧୨: ଆଇଏଫଏସ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କ କାରବାର ସହିତ ବିଜେଡି ନେତା ଅରୂପ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସଂପର୍କ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି କଂଗ୍ରେସ । ଏଥିପାଇଁ ଅରୂପଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ସୁର ରାଉତରାୟ । ଦୁର୍ନୀତିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଯେ କେହିବି ହୁଅନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ସୁର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଏନେଇ ଅରୂପ ଫୋନ୍ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ତଥ୍ୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିକଟରେ ରଖିବେ । ଅପରପକ୍ଷରେ ବିଜେଡି ଅଭୟ ପାଠକ ଏବଂ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସଂପର୍କ ବାବଦରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛି । ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କୁ ଘୋଡେଇବା କ’ଣ ଜନ ବିରୋଧୀ ନୁହେଁ ? ଠକାମୀକୁ କ୍ଲିନ୍ ଚିଟ୍ ଦେବା କ’ଣ ଜନ ବିରୋଧୀ ନୁହେଁ ? ଏମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକ । ପାଠକ ବାପା ପୁଅଙ୍କ କଳା କାରନାମା ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ସବୁ କଥା ହାଟରେ ପଡ଼ି ଦାଣ୍ଡରେ ଗଡୁଛି । ଏହାପରେ ପ୍ରଦୀପ ବାବୁ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍ ଚିଟ୍ ଦେଇ ନିଜ କୁର୍ତ୍ତାକୁ ସେ ଅଧିକ ମଇଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି ଅତନୁ କହିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀ କୋଭିଡ୍ ସମୟରେ ଡହଳବିକଳ ହେଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଟ୍ରିପ୍ ରେ ବୁଲୁଥିଲେ, ଏ କଥା ବଜାରରେ ବୁଲୁଛି । ଏ କ’ଣ ଜନ ବିରୋଧୀ ନୁହେଁ ବୋଲି ଅତନୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ବିଜେପି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କହିଛି ଯିଏ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର କରିଛି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଅର୍ଥ ତୋଷାରପାତ କରିଛି ସେ ଦଣ୍ଡିତ ହେବା ଦରକାର । ଯେହେତୁ ପାଠକ ଜଣେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସେବା ଅଧିକାରୀ ତେଣୁ ତାଙ୍କ କେସ୍ ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

   Related Posts