Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଷ୍ଟଣ୍ଟ୍ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା: ଠିକାଦାର ପୁଅର ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ଗଲା ୫ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ

7/01/2020 at 3:52 PM

ଗାଜିଆବାଦ୭/୧: ଠିକାଦାର ପୁଅର ଟ୍ରାକ୍ଟର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ନେଇଗଲା ୫ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ।  ଟ୍ରାକ୍ଟର ଷ୍ଟଣ୍ଟରେ ୫ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଘଟଣା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। କାମ ସାରି ଫେରିବା ସମୟରେ ଠିକାଦାର ପୁଅର ବେପରୁଆ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଳାଇବା ଯୋଗୁଁ ଦାଦା-ପୁତୁରାଙ୍କ ସମେତ ପାଞ୍ଚଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁଇଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ଗାଜିଆବାଦର ମୁରାଦନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ମୁରାଦନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ କାମ ଚାଲିଥିଲା। କାମ ଶେ​‌ଷ ହେବା ପରେ ରାତି ୨ଟାରେ ଠିକାଦାର ପୁଅ ଶାହରୁଖ ସହ ୭ ଜଣ ଶ୍ରମିକ ଟ୍ରାକ୍ଟର ବସି ଲାଜପତନଗରର ସାହିବାବାଦ ଅଭିମୁଖେ ବାହିରି ଥିଲେ। ଠିକାଦାର ପୁଅ ଶାହରୁଖ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଳାଉଥିଲା। ବର୍ଧମାନପୁରମ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳଠାରୁ ମାତ୍ର ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ରାପିଡ୍‌ ରେଳର ବ୍ୟାରିକେଡିଙ୍ଗ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବ୍ରହ୍ମାସିଂହ, ପ୍ରବେଶ, ଅମିତ୍, କୃଷ୍ଣ ଓ ଚନ୍ଦ୍ରପାଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣ ନବ ବିବାହିତ ଥିଲେ।

ଗୁରୁତର ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ରାହୁଲଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟରେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ପୁଅ ଶାହରୁଖ ଟ୍ରାକ୍ଟରରୁ ଡ଼େଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ସେ ଅଳ୍ପକେ ରକ୍ଷା ପାଇ ଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ୫ଜଣ ଶ୍ରମିକ ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ସହ ୨ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ। ଟ୍ରାକ୍ଟର ସେ ଭଲ ଚଳାଇପାରେ ବୋଲି ଠିକାଦାର ପୁଅ କହିଥିଲା। ତାକୁ ମନା କରିବା ସତ୍ତ୍ବେ ଶାହରୁଖ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଳାଇଥିଲେ। ଯାହାଫଳରେ ରେଳ ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ନିକଟରେ ବାଡ଼େଇ ହୋଇ ଟ୍ରାକ୍ଟରଟି ଓଲଟି ପଡ଼ିଥିଲା। ଅନ୍ୟପଟେ ଠିକାଦାର ପୁଅର ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ୫ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା ବୋଲି ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts