Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ୫ଟି ବ୍ଲକର ୧୩ଟି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଉଠିଲା କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍

23/05/2020 at 9:08 AM

ଯାଜପୁର ୨୩।୫: ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଯେପରି ହୁ ହୁ ହେଇ ବଢି ଚାଲିଛି ସେହିପରି ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୨୫ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଛୁଇଁ ଥିବା ବେଳେ ୭୧ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୭୧ ଜଣ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପଟେ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିବା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନୂଆ କରି ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ବାହାରି ନଥିବାରୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଉଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରୁ ୫ଟି ବ୍ଲକର ୧୩ଟି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଉଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

ସେଗୁଡିକ ହେଲା ଯାଜପୁର ବ୍ଲକର ପଣସା, ନାଥସାହି, ବାସୁଦେବପୁର, ଦସରଥପୁର ବ୍ଲକର ମହାନ୍ତିପାଟଣା, ଡାହାଣହତା, କଟିକଟା, ବିରିଜାପୁର କୋଦେଇବାଟି, ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକ କଲ୍ୟାଣ ପୁର, ବରୀ ବ୍ଲକର ତଳ କାଇପଡା, ଉଦୟନାଥପୁର, ବାଇଁସିରିଆ । ସେହିପରି ରସଲପୁର ବ୍ଲକର ସଦାନନ୍ଦପୁର, ନଠୁଆ ବର । ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁଦ୍ଧା ୯୯୭୭ ଜଣ ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆ ଜିଲ୍ଲାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାର ସୂଚନା ।

   Related Posts