Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ବୈଠକରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, କୀର୍ତ୍ତି ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ପରସ୍ପର ଉପରକୁ ଚୌକି ଫିଙ୍ଗିଲେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା

25/09/2021 at 5:36 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୨୫।୦୯: ବୈଠକରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ। ଜୋରଦାର ହଙ୍ଗାମା। ଏପରିକି ପରସ୍ପର ଉପରକୁ ହେଲା ଚୌକିମାଡ। ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏମିତି ଘଟଣା ଶାସକ ଏବଂ ବିରୋଧୀ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ  ହୋଇଥିବ। ନା ଆଜ୍ଞା ଏମିତି ଜବରଦସ୍ତ ହଙ୍ଗାମା ଏବଂ  ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା କଂଗ୍ରେସ ବୈଠକରେ ହୋଇଛି। ଆଉ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ପରସ୍ପରକୁ ଚୌକିରେ ପିଟିବାକୁ ପଛେଇ ନାହାନ୍ତି। ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ଏହି ବୈଠକରେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ କୀର୍ତ୍ତି ଚିଦାମ୍ବରମ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହିଁ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବୈଠକ ଶିବଗଙ୍ଗା  ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ ୟୁନିଟ୍ ପକ୍ଷରୁ ଡକାଯାଇଥିଲା।  ବୈଠକ ଆୟୋଜିତ ହେବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆଗାମୀ  ସ୍ଥାନୀୟ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିବାର ଥିଲା।  ବୈଠକରେ ପାର୍ଟିର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀର ଲୋକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ହେଲେ ବୈଠକ ଆରମ୍ଭ ହେବା ସହ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ମାରପିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ପରସ୍ପର ଉପରକୁ ଚୌକି ଫିଙ୍ଗିଲେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା।

ଏହି ଘଟଣାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ତୁରନ୍ତ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ହଟାଇଥିଲା। କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ସାଂସଦ କୀର୍ତ୍ତି ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ପରସ୍ପର ଝଗଡାରେ ଲିପ୍ତ ରହିଥିଲେ।  

   Related Posts