Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କଂଗ୍ରେସର ମୁଖପାତ୍ର ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ପରଲୋକ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ଟିଭି ଡିବେଟ୍‌ରେ ଥିଲେ ସାମିଲ

12/08/2020 at 8:10 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୦୮: ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ(ଆଇଏନସି)ର ମୁଖପାତ୍ର ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ପରଲୋକ ଘଟିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଟିଭି ଡିବେଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଅଧିକ ବିଗିଡିବାରୁ ଗାଜିଆବାଦର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ନିଧନ ଘଟିଛି।

ତ୍ୟାଗୀ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୩ଟା ୪୫ରେ ନିଜର ଟ୍ଵିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟ୍ଵିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ଆଜତକ୍‌ ଡିବେଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରହିବି। ତାଙ୍କ ବିୟୋଗର ସୂଚନା ଦେଇ ଡ. ଭିନିତ୍ ପୁନିଆ କହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସର ମୁଖପାତ୍ର ତଥା ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶ୍ରୀ ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀ ଆଉ ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପରିଜନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମୋର ଗଭୀର ସମବେଦନା।

ବିଜେପି ନେତା ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି ବିଶ୍ଵାସ ହେଉ ନାହିଁ ଯେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର ମୋ ମିତ୍ର ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀ ଆମ ଗହଣରେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି। ଆଜି ୫ଟାରେ ଉଭୟ ଏକା ସଙ୍ଗେ ବିତର୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଜୀବନ ବହୁତ ଅନିଶ୍ଚିତ… କହିବାକୁ ମୋ ପାଟିରେ କିଛି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ। ହେ ଗୋବିନ୍ଦ ରାଜୀବ ଜୀଙ୍କୁ ନିଜ ଶ୍ରୀ ଚରଣରେ ସ୍ଥାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀ ବିନମ୍ର ସ୍ଵଭାବରେ ଜଣେ କୁଶଳ ବକ୍ତା ଥିଲେ ଏବଂ ଟିଭି ବିତର୍କରେ ପାର୍ଟିର ପକ୍ଷ ଜୋରଦାର ଢଙ୍ଗରେ ରଖୁଥିଲେ। ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଥିଲା। ସେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଟିଭି ଡିବେଟ୍‌ରେ ସାମିଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ବିଗିଡିଥିଲା ଏବଂ ବେହୋସ ହୋଇ ତଳେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କୌଶାମ୍ବିର ଯଶୋଦା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ତରଫରୁ ଟ୍ଵିଟ୍ ଜାରି କରି ଶୋକ ପ୍ରକଟ କରିଛି। ପାର୍ଟି ନିଜର ସନ୍ଦେଶରେ କହିଛି  ଆମେ ରାଜୀବ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିକ ନିଧନରେ ବହୁତ ଦୁଃଖି। ସେ ନିଷ୍ଠାବାନ କଂଗ୍ରେସୀ ଓ ସଚ୍ଚା ଦେଶ ଭକ୍ତ ଥିଲେ। ଏହି ଦୁଃଖର ଘଡିରେ ଆମର ସମବେଦନା ଓ ପ୍ରାର୍ଥନା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିଛି।

   Related Posts