Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚତୁର୍ବେଦୀ : ଦଳରେ ଗୁଣ୍ଡାମାନଙ୍କର ରାଜ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

19/04/2019 at 12:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୪ : କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚତୁର୍ବେଦୀ କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି | ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ | ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରୁ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ପଦ ହଟାଇଦେଇଛନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କଂଗ୍ରେସର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପ୍ରବକ୍ତା ଥିଲେ | ଦଳରେ ଗୁଣ୍ଡାମାନଙ୍କ ରାଜ ଚାଲୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହିଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି |


ଏପ୍ରିଲ ୧୭ ତାରିଖରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଟ୍ୱିଟ କରି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତି ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ମନୋଭାବ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ କୌଣସି ତର୍କ ବିତର୍କରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲେ | ଏହାପରେ ୧୮ ତାରିଖ ରାତିରେ ସେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ | ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପେଜକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକ ବଡ ବଡ ନେତା କଂଗ୍ରେସ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ଉଚିତ ବୋଲି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି |


ଏପ୍ରିଲ ୧୭ ତାରିଖରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଥୁରାର ସ୍ଥାନୀୟ ନେତା ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେଉଁମାନେ ପରିଶ୍ରମ କରି ଦଳରେ ନିଜ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ସେତିକି ସମ୍ମାନ ନ ମିଳି ଗୁଣ୍ଡାମାନଙ୍କୁ ମିଳୁଛି | ଦଳ ପାଇଁ ସେ ଗାଳିଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ପଥର ମାଡ ମଧ୍ୟ ଖାଇଛନ୍ତି | ତଥାପି ଦଳର ନେତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା କଂଗ୍ରେସର ଜଣେ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ମୁହଁ ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଟିଭିରେ ତର୍କ ବିତର୍କ ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦୧୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏକ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ସହ ଏକ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ଚିଠି ଅନୁଯାୟୀ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚତୁର୍ବେଦୀଙ୍କ ତରଫରୁ ରାଫେଲ ବିମାନ ସୌଦା ଉପରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ନେତା ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଘଟଣା ପରେ ସମସ୍ତ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନୁଶାସନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପରେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା |


https://twitter.com/priyankac19/status/1119130478626271232

   Related Posts