Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ଆଇଟି ସେଲର ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

24/01/2019 at 1:47 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୟୁଟ୍ୟୁବର ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ର ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲେଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୟୁଟ୍ୟୁବର ହେବା ସହ କଂଗ୍ରେସ ଆଇଟି ସେଲର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସଦସ୍ୟ |

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥ ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡ ଦାବୋଷରେ ଚାଲୁଥିବା ଇକୋନୋମିକ ଫୋରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି | ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଥାଇ କମଲନାଥ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସରକାର ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ନେବାପାଇଁ ଆପତ୍ତି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହନ୍ତି | ବହୁତ ଆଗରୁ ଅଭିଷେକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ଼ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଏହାସହ ଟ୍ୱିଟର, ଫେସବୁକରେ ମଧ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ମୋଦି ଏବଂ ଶିବରାଜ ଚୌହାନଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥାନ୍ତି ଅଭିଷେକ | ରାଜ୍ୟର ଗୃହ ବିଭାଗ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ଏନେଇ ଆପତ୍ତି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଘଟଣାକୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟଙ୍କ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରିଥିବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି |

ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଘର ଭୋପାଲର କୋହେଫିଯ ସ୍ଥିତ ରାଜୀବ ନଗର-୧୧୧ ଏନଆରଇ କଲୋନୀରୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକ ଉଠାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ସେବେଠାରୁ ଅଭିଷେକଙ୍କ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳୁନଥିଲା | ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା | ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଅଭିଷେକ ଗାୟବ ହୋଇଯିବା ନେଇ ଖୋଳତାଡ କରିଥିଲା । ଷେଶରେ ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ନିର୍ଦେଶକ ଅଂଶୁମାନ ସିଂ ଙ୍କଠୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଷେକ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ୨୨ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସାଇବର କ୍ରାଇମ ୟୁନିଟ ସ୍ପେସାଲ ସେଲ ନିରୀକ୍ଷକ ପ୍ରବୀଣ କୁମାର  ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି|

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସରକାରଙ୍କ ଗୃହ ବିଭାଗ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଅଭିଷେକଙ୍କ ଗିରଫକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ ହେଉଛି | ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରିଥିବା ହେତୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ରାଜ୍ୟ ବୋଲି ଗୃହ ବିଭାଗ କହିଛି |

   Related Posts