Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ବିଜେଡି ଟିକେଟ କଟିବା ନେଇ ଅଡିଓ : ‘ନବୀନ ନିବାସରୁ ହୋଇଛି ଜାରୀ’ !

25/02/2019 at 8:24 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୫|୨(ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ମହାପାତ୍ର): ଭାଇରାଲ ହେଲ ବିଜେଡିର ଅଡିଓ ଟେପ ।  ଏହି ଅଡିଓ ଟେପକୁ ନେଇ  ବିଜେଡି ଶିବିରରେ ଦେଖାଦେଇଛି ଛନକା । ଆଉ ଏହି ଅଡିଓ ଟେପ୍ ଶୁଣି ଟିକେଟ କଟିବା ଭୟରେ କିଛି ବିଧାୟକ ମଧ୍ୟ ମାଡି ଆସିଥିଲେ ସଚିବାଳୟ । ଏପ​‌ଟେ ବିଜେଡି କହିଛି ଏହି ଅଡିଓ ଟେପ ବିଜେଡିର ନୁହେଁ । ଏହି ଅଡିଓ ଟେପକୁ ଭାଇରାଲ ପଛରେ ବିଜେପି ହାତଥିବା ବିଜେଡି ଇଙ୍ଗିତ କରିଥିବା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ  କହିଛି ଏହି ଅଡିଓ ଟେପ ନବୀନ ନିବାସରୁ ହି ଜାଣିଶୁଣି  ଛଡାଯାଇଛି। …

ହଇଚଇ ପକେଇଛି ଅଡିଓ ଟେପ । ଛାତି ଧଡ଼ ଧଡ଼ କଲାଣି ଅଡିଓ ଟେପ୍‌  । କାହାର ଟିକେଟ କଟିବା କାହାର ରହିବ ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ହୁଲସ୍ତୁଲ । ଏହି ଅଡିଓ ଟେପକୁ ବି​‌ଜେଡି ଶିବିରରେ ଜୋର ଚର୍ଚ୍ଚା । ଅଡିଓ କାହାର ଜଣାପଡିନି କିନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ବିଧାୟକଙ୍କ୍ ଟିକେଟ କଟିବ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ତାର ଲମ୍ବା ତାଲିକା ହୋଇ ସାରିଛି। 

କଟକରୁ ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ତ୍ରିପାଠୀ, ପ୍ରଭାତ ବିଶ୍ବାଳ, ସେହିପରି ଜଗତସିଂହପୁରରୁ  ରାଜଶ୍ରୀ  ମଲ୍ଲିକ, କେନ୍ଦ୍ର ପଡାରୁ କିଶୋର ତରାଇ ଓ ବେଦ ପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ , ଯାଜପୂରରୁ ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ,ଭଦ୍ରକରୁ ଯୁଗଳ କିଶୋର ପଟ୍ଟନାୟକ ଏବଂ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ମଣ୍ତଳ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାର ତାଲିକା ଏହି ଟେପରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଟେପକୁ ସ୍ବୀକାର କରୁନି ବିଜେଡି । ଏଭଳି ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବା ପଛରେ ବିଜେପିର ହାତ ଅଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର ।

ଓଲଟି ବିଜେପିକୁ ଆଙ୍ଗୁଳି ଦେଖାଇଛି ବିଜେଡି। ଏସବୁ ବିଜେପି କରିଛି ବୋଲି କହିଛି । ସେପଟେ  ବିଜେପି କହିଛି  ବିଜେଡିକୁ ବିଜେପି ଭୂତ କାମୁଡି ଦେଇଛି । ଏପଟେ କଂଗ୍ରେସ କହିଛି । ଏଭଳି ଅଡିଓ ଟେପ  ନବୀନ ନିବାସରୁ ଜାରି କରାଯାଇଛି।

ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ୪୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ବିଧାୟକ ଟିକେଟ କଟିବା ନେଇ ବିଜେଡି ଶିବିରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ହେଳେ କାହାର କଟିବ କାହାର ରହବି ତା ତାହା ଦଳ ସୁପ୍ରିମୋଙ୍କ ହାତର କଥା। କିନ୍ତୁ  ତାପୂର୍ବରୁ ଏହି ଅଡିଓ ଟେପ ଏବେ ରାଜନୈତିକ ପାଣିକୁ ଗୋଳିଆ କରିଛି।

   Related Posts