Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ରତ୍ନ ପଥର ମାଫିଆ ସହ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଙ୍କ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ଶାସକ ଦଳ ମନ୍ତ୍ରୀ-ସାଂସଦ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖାଇ ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲା କଂଗ୍ରେସ, ଅଭିଯୋଗକୁ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଖଣ୍ଡନ

9/12/2020 at 8:06 AM

ରାୟଗଡ଼ା  ୦୯।୧୨ : ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୧୫୧ କିଲୋ ରତ୍ନ ପଥର ଜବତ ଘଟଣା ଏବେ ରାଜନୈତିକ ମୋଡ଼ ନେଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ରାଜ୍ୟ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଓ ଜନଜାତି କଲ୍ୟାଣମନ୍ତ୍ରୀ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବେହେରା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଶାସକ ଦଳ ମନ୍ତ୍ରୀ, ସାଂସଦ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖାଇ ଏହାକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ନେତା । ରାୟଗଡ଼ା ସହରର ଭି.ଆଇ.ପି ରୋଡ୍ ରେ ଥିବା ଜଗନ୍ନାଥ କମ୍ପଲେକ୍ସରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍.ଟି.ଏଫ୍ ଏବଂ ରାୟଗଡ଼ା ପୋଲିସର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ୧୫୧ କିଲୋ ରତ୍ନ ପଥର ଜବତ ସହ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଜବତ ରତ୍ନ ପଥରର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ଦେଢ଼ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ । ଏଥିରେ ରୁବି, ପାନା, ଟୋପାଜ୍, ମୁନ୍ ଷ୍ଟୋନ୍, ରେନବୋ, ବ୍ଲାକ୍ ଡାଇମଣ୍ଡ, କ୍ବାଜ୍ ଭଳି ପ୍ରାୟ ୨୦ ପ୍ରକାରର ରତ୍ନ ପଥର ରହିଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ରାୟଗଡ଼ା ଏସ୍.ପି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ରାୟଗଡ଼ା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ।

   Related Posts