Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ଜୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ରାହୁଲ ; ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଦେବେ ଯୋଗ

8/03/2019 at 12:08 PM

ଜୟପୁର ୮|୩ : ଜୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି । ସ୍ଥାନୀୟ ଗାନ୍ଧୀ ଛକ ସ୍ଥିତ ଟାଉନ୍ ହଲରେ ଆୟୋଜିତ ମହିଳା ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେବେ । ସକାଳ  ପ୍ରାୟ ୪୫ ମିନିଟ୍ ମହଳାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ରାହୁଲ । ଏହା ପରେ ଏକମ୍ବା ପଡିଆରେ ଆୟୋଜିତ ପରିବର୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଉଦବୋଧନ ଦେବେ । ଏହି ସମାବେଶରେ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଏହାପରେ ଜୟପୁରରୁ ବିଶାଖାପାଟଣା ଏବଂ ସେଠାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଯିବେ ରାହୁଲ ।

୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଜଣେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜୟପୁର ଆସୁଥିବାରୁ କଂଗ୍ରେସ ଶିବିର ପୁରା ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରହିଛି । ରାହୁଲଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ସଫଳ କରିବାପାଇଁ ରାଜ୍ୟର ସୁବ ଛାମୁଆ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଏ ଜୟପୁରରେ ଗତକାଲିଠୁ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି । ରାହୁଲଙ୍କ ଗସ୍ତ କଂଗ୍ରେସକୁ ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ ଏବଂ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ୫ଟି ସିଟ୍ କଂଗ୍ରେସ ଜିତିବ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ଦୃଢୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ରାହୁଲଙ୍କ ଗସ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ବିରୋଧୀ କହିଛି ।

   Related Posts