Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ତାରା ବାହିନୀପତିଙ୍କ ମାଷ୍ଟର ଅବତାର : କ୍ଲାସରେ ବସି ପିଲାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ପ୍ରଶ୍ନ

21/02/2019 at 4:36 PM

ଜୟପୁର ୨୧|୨ (ପଦ୍ମନାଭ ହୋତା) : ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଂଗରେ ବିଧାନ ସଭାରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ କରିବା କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନାଚିବା ଆପଣ ଦେଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏଥର ତାରାଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଏକ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମାନେ ବିଧାୟକ ବନିଛନ୍ତି ଶିକ୍ଷକ । ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଇଛନ୍ତି, ପ୍ରଶ୍ନ ବି ପଚାରିଛନ୍ତି । ତାରାଙ୍କ ଏମିତି କିଛି ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଜୟପୁର ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲରେ ।  କେମିତି ଥିଲା ତାରାଙ୍କ କ୍ଲାସ୍ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ବସିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ…। ପାଖରେ ଅଛନ୍ତି ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ।ହେଲେ ପାଠ ପଢାଇବା ସହ ପିଲାଙ୍କୁ ଧଡା ଧଡ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ।  ଭାଲୁ  ଭାଇନା ବନିଛନ୍ତି ଶିକ୍ଷକ । ସାମ୍ନାରେ ବସିଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି  ପଣିକିଆ  । କାହାର ଉତ୍ତର ଭୁଲ ହେଲା କାହାର ଠିକ ହେଲା ତାହାର ତର୍ଜମା ବି କରୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଗଣିତର ଫର୍ମୁଲା ବି ପଚାରୁଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ।ପିଲାଙ୍କୁ ଭଲ ମଣିଷ ହେବାକୁ ଉପଦେଶ ବି ଦେଉଛନ୍ତି । ତାରାଙ୍କୁ ଏପରି ରୁପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଜୟପୁର ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲରେ ।

ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଂଗରେ ବିଧାନ ସଭାରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ କରିବାକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି।ସେହିପରି ଜୟପୁରର ବିଭିନ୍ନ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତାଙ୍କୁ ନାଚୁଥିବା ବି ବହୁବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ଜୟପୁର ସଦର ଥାନାରେ  ତାଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଧାୟକ ମହାଶୟ ସାର୍ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଇବାକୁ ଭାଲୁ ଭାଇନା ଖୁସ୍ ।  ବିଧାୟକଙ୍କୁ ପାଖରେ ପାଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଖୁସି ବି କହିଲେ ନସରେ । 

   Related Posts