Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦେଶ କଲା ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ଦୂର ହେଉଛି କରୋନା ଭୟ, ଆଉ ୬୬୦ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଆରୋଗ୍ୟ
  • ||
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||

ମଂଚରେ ଭାଷଣ ଦେବାବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପଟେଲଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

19/04/2019 at 12:30 PM

ଅହମଦାବାଦ ୧୯/୪ : ବିଜେପି ପ୍ରବକ୍ତା ଜିବିଏଲ ନରସିଂହ ରାଓଙ୍କ ଉପରକୁ ଜୋତା ଫୋପାଡିବା ଘଟଣାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଆଜି ଗୁଜରାଟ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପଟେଲଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନଗର ବଡ଼ବନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହି ଘଟଣା | ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ହାର୍ଦ୍ଧିକଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାରପିଟ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ କଷ୍ଟରେ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରିଛି |


ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପଟେଲଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା ଆସିଛି | ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ହାର୍ଦିକ ପଟେଲ ଏକ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ହଠାତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସି ହାର୍ଦ୍ଧିକଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ | ଏହାଦେଖି ମଂଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ | ଲୋକେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଚିରି ପକାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ରକ୍ଷା କରି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି | ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |


ଚାପୁଡ଼ା ଖାଇବା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପଟେଲ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଜେପି ତାଙ୍କୁ ମାରିଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ସେଥିପାଇଁ ବିଜେପି ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି | କିନ୍ତୁ ସେ ଚୁପ ରହିବେ ନାହିଁ | ଉଚିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |


ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଚମହାଲ ଲୋକସଭା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାବେଳେ ହାର୍ଦ୍ଧିକ କହିଥିଲେ ଯେ, ଜିଲ୍ଲାର ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀ ବିଜେପୁ ଠାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ଅଛନ୍ତି | ଜିଲ୍ଲାର ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀ ବିଜେପିକୁ କେବଳ ଭଲ ଏବଂ ଶସ୍ତା ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ସହ ରୋଜଗାର ଯୋଡ଼େଇ ଦେବାପାଇଁ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବିଜେପି ସରକାର ତାଙ୍କୁ ଏହା ଦେବାରେ ଅସଫଳ ହୋଇଛି | ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ଉତ୍ତର ଗୁଜରାଟର ସମସ୍ତ ଲୋକସଭା ଆସନରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଜୟୀ ହେବ ବୋଲି ସେ ଦୃଢୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରି କହିଥିଲେ | ବିଜେପି କେବଳ ଦୁର୍ନୀତି କରୁଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ |

   Related Posts