Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ତେଲ ଓ ଗ୍ୟାସ୍ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଶଗଡ ଉପରେ ଚାଲିଥିଲା କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଘଟିଲା ଅଘଟଣ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

10/07/2021 at 4:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦।୦୭: ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ୍‌ଠୁ ନେଇ ରୋଷେଇ ଗାସ୍‌ ଦାମ୍ ଆକାଶଛୁଆଁ ହେବା ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ କରିଛି କଲବଲ୍। ବର୍ଦ୍ଧିତ ତୈଳ ଦାମକୁ ନେଇ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ଭାଗରୁ ଉଠିଲାଣି ପ୍ରତିବାଦର ସ୍ଵର। ବିରୋଧୀ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଅସ୍ତ୍ର କରି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବାକୁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ମୁମ୍ଵାଇରେ ମଧ୍ୟ ଶନିବାର କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଦର ଦାମ ବୃଦ୍ଧି ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ଘଟିଛି ଅଘଟଣ।

ମୁମ୍ବାଇରେ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଏକ ଶଗଡରେ ବସି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ। ମାତ୍ର ଶଗଡରେ ବସିଥିବା ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଡି ଯାଇଥିଲା ଚହଳ। ସମସ୍ତେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ନାରାବାଜି କରୁଥିଲେ। ହେଲେ ଶଗଡରେ ଏତେ ଜଣ ଲୋକ ଚଢି ଯାଇଥିଲେ ଯେ, ତାହା ଭାର ସହିନ ପାରି ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା। ସମସ୍ତେ ଅଚାନକ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ। ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ କେହି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ହାତରେ ପ୍ଲାକାର୍ଡ, ଜାତୀୟ ପତାକା ଏବଂ ସିଲିଣ୍ଡ ଧରି ଶଗଡ ଉପରେ ଚଢି ତେଲ ଦାମ ଏବଂ ଗ୍ୟାସ୍ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ନାରାବାଜି ଦେଉଛନ୍ତି। ହେଲେ ଅଚାନକ ଶଗଡ ଭୁଶୁଡିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଢୋଢା ହୋଇ ତଳେ ଖସି ପଡୁଛନ୍ତି। ପରେ ପରସ୍ପରକୁ ଉଠାଇ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts