Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଭନସାଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇନଶାଅଲ୍ଲା’ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ : କନଫର୍ମଡ୍

19/03/2019 at 1:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୩: ଏବେ ସଲମାନ ଖାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲ୍ଲୀ ଅବ୍ବାସ ଜାଫରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ର ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ‘ଭାରତ’ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଦୀର୍ଘ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲି ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ୍ ପୁଣି ଥରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଖବରକୁ ସଲମାନ ଖାନ୍ ମୋହର ଲଗାଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ସଲମାନ ଖାନ୍ ନିଜ ସୋଶିଆଳ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୀର୍ଘ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ନେଇ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ସଲମାନ ନିଜ ଟ୍ବିଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ନାଁ ହେଉଛି ‘ଇନଶାଅଲ୍ଲାହ’। ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ସାଇନ୍ କରାଯାଇଛି।

ଏବେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ସବୁ ବଡ଼ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ନଜରରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଆଲିୟା ‘ବାହୁବଳୀ’ର ନିର୍ମାତା ଏସଏସ ରାଜାମୈାଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆରଆରଆର’ ସାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଆଲିୟା ମିଳିଯାଇଛନ୍ତି। ଆଲିୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ କାରଣ ସେ ଏଥିରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ନାମୀନାମୀ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ କାମ କରିବେ।

   Related Posts