Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସରେ ମାମଲା ଦାଏର

21/03/2019 at 12:32 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୩ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନରେ ବାହାରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି | ଦେଶର ଜାତୀୟ ପତାକା ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀ ବବାନା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ବାରଣାସୀରେ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଅଭିଯୋଗକାରୀ ପ୍ରବେଶ ଦଵାସ ଜଣେ ଓକିଲ |


ପ୍ରବେଶ ଦଵାସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ୩ ଦିନ ଧରି ପ୍ରୟାଗରାଜରୁ ସଙ୍ଗମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ଯାତ୍ରାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଡଙ୍ଗାକୁ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକାରେ ଚାରିପଟୁ ଘେରା ଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରବେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଡଙ୍ଗାର ଉପର ଭାଗ, ଏବଂ ଆଗପଛ ତ୍ରିରଙ୍ଗାରେ ଘେରା ଯାଇଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଗଙ୍ଗା ତଟରେ ଲାଗିଥିବା ବ୍ୟାରିକେଟରେ ମଧ୍ୟ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରବେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପାଣିରେ ମଧ୍ୟ ଭାସୁଥିଲା | ଏହା ଜାତୀୟ ପତାକାର ଅପମାନ, ଦେଶର ଅପମାନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରବେଶ | ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରବେଶ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁଧବାର ଦିନ କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ର ବାରଣାସୀ ପହଂଚିଥିଲେ | ବାରଣାସୀରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦି ଲୋକଙ୍କୁ ବୋକା ଭାବିବା ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ |

   Related Posts