Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘The Accidental Prime Minister’ ର କଳାକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା : ୬ରେ ଶୁଣାଣି

3/01/2019 at 4:25 PM

ପାଟଣା ୩/୧ : ଫିଲ୍ମ ‘The Accidental Prime Minister’ ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହେବା ପରଠୁ ବିବାଦ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅନୁପମ ଖେର | ବିହାରର ଏକ କୋର୍ଟରେ ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ କଳାକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ପୂର୍ବତ୍ତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂ ତଥା ଅନ୍ୟ କିଛି ବଡ ବଡ ନେତାଙ୍କ ନାଁ ଖରାପ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଓକିଲ ସୁଧାକର ଓଝା ମୁଜାଫରପୁରର ମୁଖ୍ୟ ଜୁଡ଼ିସିଆଲ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଏକ କେଶ ଫାଇଲ କରିଛନ୍ତି |

କୋର୍ଟ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ୮ ତାରିଖରେ କରିବେ | ଆବେଦନର ଓକିଲ ସୁଧାକର ଓଝା ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଫିଲ୍ମରେ ପୂର୍ବତ୍ତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କର ତତ୍କାଳୀନ ମିଡ଼ିଆ ପରାମର୍ଶଦାତା ସଞ୍ଜୟ ବାରୁଙ୍କ ଛବିକୁ ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମରେ ଅନେକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ପହଁଚିଥିବା ସୁଧାକର କହିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମରେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ, କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ପରିହାସ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ କଳାକାରଙ୍କ ଛଡା ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶକ ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟରେ କେଶ ଫାଇଲ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts