Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନାଁରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ ; ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଧମକୀ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

29/06/2018 at 10:45 AM

ଭାରତୀୟ ରାଜନେତାମାନେ ଅନ୍ୟକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ନେଇ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥାଏ । କ୍ଷମତା ଅନ୍ଧ ନେତାଏ ଏପରି ବ୍ୟବହାରକୁ ଅଧିକାର ମନେ କରୁଥିବା ମନେହୁଏ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ନେଇ ଏବେ ଆଲୋଡନ ପ୍ରକାଶ ପାଇନି । ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ରାୱତଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇ ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି। ବିଜେପିର ଏକ ଜନତା ଦରବାରରେ ହଠାତ୍ ରାଗିଯାଇ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ରାୱତ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ନେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙଅକ ସରକାରୀ ବାସଭବନରେ ଏହି ଜନତା ଦରବାର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରର ଭିଜୁଆଲ ଏବଂ ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଜନତା ଦରବାରରେ ଏକ ସରକାରୀ ପ୍ରାଇମେରି ସ୍କୁଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବଦଳିପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ରାୱତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ୫୭ ବର୍ଷୀୟା ବିଧବା ମହାଳା ଜଣକ ଉତ୍ତରକାଶିର ନାଉଗାଁ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ସ୍କୁଲ୍ରେ ୨୫ ବର୍ଷ ଧରି ଚାକିରି କରୁଥିବା କହି ବଦଳି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ହଠାତ୍ ୟୁକ୍ତି ତର୍କ କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ରାଗିଯାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିଥିବା କହି ପାଟି କରିଥିଲେ । ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କରିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେବାକୁ ପୋଲିସକୁ କହୁଥିବା ଶୁଣାଯାଇଛି । ସେପଟେ ମହିଳା ଜଣକ ବି ଶେଷରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚିତ୍କାର ସହ ଆକ୍ଷେପ କରୁଥିବା ଶୁଣାଯାଇଛି ।ଘଟଣାର ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ବେଶ୍ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts