Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଘନେଇଲା ପପୁ-ପୋଷ୍ଟର ବିବାଦ : ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେୟା ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟକୁ ନୋଟିସ, ଏପଟେ ବିବାଦୀୟ ଅଡିଓ ପ୍ରସଂଗରେ ପପୁଙ୍କୁ କାଠଗଡାକୁ ଟାଣିବେ ବୋଲି କହିଲେ ଧାବିକା ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦ

20/08/2019 at 5:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୦|୮: ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେୟା ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟର ବିବାଦ ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ । ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ନେଇ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମଗାଯାଇଛି । ଥାନାରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟର ବୟାନ ରେକର୍ଡ ହେବ । ପୋଷ୍ଟରଟି ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ପଚାଉଚରା କରାଯିବ ।ସେପଟେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ ନେବା ପରେ ଘଟଣାକୁ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ୍‌ । ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେଇ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ବିବାଦ ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ନୋଟିସ୍ ଜାରି ହୋଇଛି ।ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମଗାଯାଇଛି । ଥାନାରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟର ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ । ପୋଷ୍ଟରଟି ପ୍ରଡକ୍ସନ ୟୁନିଟ କରିଛି କି ନା ସେନେଇ ପଚାଉଚରା କରାଯିବ । ସେହିଭଳି ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ବି ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି । କେଉଁ ସୂତ୍ରରେ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ପାଇଲେ ସେ ନେଇ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ରଖିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ସେପଟେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ମୀନତୀ ବେହେରା ଦାୟିତ୍ବ ନେବା ପରେ ଘଟଣାକୁ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ।

ବିବାଦ ଭିତରେ ଆହୁରି ଆହୁରି ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡୁଛନ୍ତି କମେଡି କିଙ୍ଗ ପପୁ ପମ୍‌ ପମ୍‌ । ଏହି ପୋଷ୍ଟରକୁ ବିରୋଧ କରିଥିବା ଆଥଲେଟ୍‌ ଦୂତି ଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ପପୁ ବିଷୋଦଗାର କରିଥିବାର ଏକ ଅଡିଓ  ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ଦୂତି ଆଗ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥାକୁ ସମ୍ଭାଳନ୍ତୁ ବୋଲି କହିଥିବା ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ତେବେ ସେହି ଅଡିଓ ପପୁଙ୍କର କି ନୁହେଁ ତାହା ଆମେ କହିପାରିବୁନି ।

ଭାଇରାଲ ଅଡିଓକୁ ଶୁଣି ପୁଣି ଚିହିଁକି ଉଠିଛନ୍ତି ଦୂତୀଚାନ୍ଦ। ସେ ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ପପୁ ପମପମଙ୍କ କଥା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବାଧିଛି । ପପୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେଇ  ଦିନକୁ ଦିନ ବିବାଦ ଘେରରେ ଫସିବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts