Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||

ଗୋଲ୍‌ଡେନ ବାବା ଗିରଫ ; ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗିରଫ କଲା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ

31/12/2018 at 3:24 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୧|୧୨: ଗୋଲ୍‌ଡେନ ବାବା ଗିରଫ । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗୋଲ୍‌ଡେନ ବାବାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ । ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ୍ ଚେକ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଜମା କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରା ପଡିଲେ ଗୋଲଡେନ୍ ବାବା । ସନ୍ଦେହରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା । ଗୋଲଡେନ୍ ବାବାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାଁ ହେଉଛି ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ବେଉରିଆ ।

ସୂଚାନ ଅନୁସାରେ ବଡବିଲ ସ୍ଥିତ ଏନଏସ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍‌କୁ ୧୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅର୍ଥ ଲଗାଣ ପାଇଁ ସେ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ । ଚୁକ୍ତି କରିବା ପରେ ଏନଏସ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କୁ ୧୨ଟି ଚେକ୍ ଦେଇଥିଲା । ଯେଉଁ ଚେକ୍ ଗୁଡିକୁ ସେ ୨୦୨୮ମସିହାରେ ଲଗାଇବା କଥା ମାତ୍ର ସେ ୧.୧.୨୦୧୯ରେ ସେହି ଚେକ୍ କୁ ଫ୍ରଡ କରି ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏକ ଚେକ୍ ଲଗାଇଥିଲେ । ଯେଉଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ରେ ସେ ଚେକ୍ ଟି ଲଗାଇଥିଲେ ସେହି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କର ତାଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ସେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହିଭଳି ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀରେ ଅର୍ଥ ଲଗାଣ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ଚୁକ୍ତି କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଏତେ ଟଙ୍କା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା କେଉଁଠି କେଉଁଠି ସେ ଅର୍ଥ ଲଗାଣ କରିଛନ୍ତି ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts