Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଯେତେ କହିଲେ ବି ଚେତୁନାହାନ୍ତି : ଗାଡିସବୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, ଅମାନିଆ ଏବେ କରିବେ କଣ

6/04/2020 at 9:23 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୬।୦୪: ସାରାଦେଶରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ଏବେ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିଛି । କରୋନା ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ୨୧ଦିନିଆ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଲକଡାଉନ୍ ନିୟମକୁ କଡାକଡି ପାଳନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଅମାନିଆଙ୍କୁ ଯେତେ ବୁଝାଇଲେ ମଧ୍ୟ ବୁଝିବାକୁ ନାରାଜ । ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବାରମ୍ବାର ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ନଥିଲେ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତୁନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଅମାନିଙ୍କୁ ଯେତେକେହିଲେ ବି ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଫୁ କରି ଉଡାଇଦେଉଛନ୍ତି ।

ସୋମବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ କିଛି ଅମାନିଆଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଜବତ କରାଯାଇଛି  । ଲକ୍  ଡାଉନ୍  ନିୟମ ନମାନିବାରୁ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୮ଟି ବାଇକ୍  ଜବତ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଯଦୁପୁର ମାର୍କେଟରୁ ୨ଟି ବାଇକ୍  ଏବଂ ଶିରିପୁର ଛକରୁ ୬ଟି ବାଇକ୍  ଜବତ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ସଟ୍  ଡାଉନ୍  ପରେ ଲକ୍  ଡାଉନ୍ ରେ ସାମାଜିତକ ଦୂରତା ବଜାଇ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ ଟ୍ବିନ ସିଟି କମିଶନର ।  ଅଯଥାରେ ଗାଡ଼ି ଧରି ବାହାରିବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଆଜି ସକାଳୁ ଏହି ନିୟମ ଖିଲାପ କରିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଗୁଡ଼ିକୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି. ।

   Related Posts