Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଅପହରଣ ଘଟଣାର ଖିଅ ଖୋଜୁଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ

8/06/2019 at 6:32 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୮।୬: ରାଜଧାନୀରେ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଅପହରଣ ଘଟଣା ଘଟିଚାଲିଛି। ବାଣୀବିହାର ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ଉପରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ କାର ଭିତରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୂରା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ।

ଅପହରଣ ପଛର କାହାଣୀ କ’ଣ ?  କିଏ, କାହାକୁ, କେମିତି ଆଉ କାହିଁକି ଅପହରଣ କରିଥିଲା ? ଅବଶ୍ୟ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଏବେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପାଖରେ ନାହିଁ । ହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ କାର୍‌ ଭିତରୁ ଅକ୍ଷତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଦାସଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ଅଡ଼ୁଆ ସୂତାର ଖିଅ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ । ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଘର ଭୁବନେଶ୍ବର କଳିଙ୍ଗବିହାର ଏନ-୧ରେ । ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଭିତରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ୬ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ଇନୋଭା କାର୍‌ରେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ସହ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ।

ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଏଓଭର ଦେଇ ନେଇଯାଉଥିବା ବେଳେ ଆରଟିଓ ଚେକିଂ ଦେଖି ହଠାତ୍‌ ବ୍ରେକ୍‌ ମାରିବାରୁ ପଛପଟୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କାର୍‌ ଏବଂ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ମଉକା ଦେଖି ଖସିଯାଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ଗାଡ଼ି ଭିତରୁ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପୋଲିସ ୨ଟି ପିସ୍ତଲ ପାଇଛି ।  ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଟ୍ରେଡିଂ କରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ଟଙ୍କା ଦେଣନେଣକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ କେହି ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଇପାରନ୍ତି । ହେଲେ ରାତିରେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ କାହିଁକି ଘରେ ନଶୋଇ ଗାଡ଼ି ଭିତରେ ଶୋଇଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ସନ୍ଦେହ । ପୋଲିସ ଶିବ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିଛି ।

   Related Posts