Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମେ ୧୩ରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ରକ୍ତ ମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ୨ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ନିକଟରେ ପଡିଛି ଏକ ସାଇକେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୫ ସହରରେ ପାରଦ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା, ଆଗକୁ ଆହୁରି ବଢିବ ତାତି
  • ||

ପ୍ରେମିକା ଗିନି ଚତରଥଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ କପିଲ ଶର୍ମା

9/10/2018 at 3:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୯|୧୦:  କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁପର ହିଟ୍ ଶୋ ସହ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ସେ ପ୍ରେମିକା ଗିନି ଚତରଥଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିବାହ ପାଇଁ କପିଲ ଜୋରଦାର୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କପିଲଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ପଞ୍ଜାବ ଅମୃତସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ବିବାହ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସି କପିଲ ଏବଂ ଗିନି ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ଦେବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

କପିଲ ଗିନିଙ୍କୁ କଲେଜ ବେଳୁ ଜାଣିଛନ୍ତି । କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଗିନିଙ୍କ ସହ କପିଲ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେମିତିରେ କିଛି ସମୟ ହେବ କପିଲଙ୍କ ସହ କିଛି ଭଲ ହେଉନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଶୋକୁ ଆସିଥିବା କେତେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ସ୍ବଭାବକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ସେ ଶାରିରୀକ ଏବଂ ମାନସିକଭାବେ ପୀଡିତ । ସହ-କଳାକାର ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ ଦୁଇ ଥର ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ‘ଫ୍ୟାମିଲି ଟାଇମ୍ ଉଇଥ୍ କପିଲ ଶର୍ମା’ ନାଁରେ ଆଉ ଏକ ଶୋ’ ଜରିଆରେ କପିଲ ପୁଣି ଛୋଟପରଦାକୁ ଫେରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କପିଲଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କରାପ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଫିରଙ୍ଗି’ ମଧ୍ୟ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଓଜନ ବହୁତ ବଢିଯାଇଥିବା ଭଲି ଲାଗୁଥିଲା । କପିଲ ପୁଣି ଥରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଆଗକୁ ‘କପିଲ ଶର୍ମା’ ଶୋ’ ଜରିଆରେ ସେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମିକା ଗିନି ଚତରଥଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ।

   Related Posts