Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବେକରେ ଓଢଣୀ ଲଗାଇ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

15/01/2019 at 2:44 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୫|୧: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବାସୁଦେବପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଜଣେ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧିଥିବା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଆଜି ବେକରେ ଓଢଣୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବାସୁଦେବପୁର ପୋଲିସ ଥାନା ପଛପଟେ ଥିବା ଗୋପାଳି ନାମକ ଏକ ଛାତ୍ରୀ ମେସ୍ ରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମୃତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ସୁପ୍ରିୟା ମହାନ୍ତି । ସେ ବାସୁଦେବପୁର  ଅଟଳବିହାରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ କଳା ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ନରହରି ମହାନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗାଁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମରା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଆଜି ସକାଳେ ମେସ୍ ରେ ରହୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରୀମାନେ କଲେଜକୁ ଗଲା ପରେ ସେ ମେସ୍ ରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମେସ୍ ର କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କଲେଜରୁ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ଫେରିବା ପରେ ଭିତରୁ ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ ଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଅଘଟଣ ଆଶଙ୍କାରେ ମେସ୍ ଘରର ମାଲିକଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ଗଲାପରେ ସୁପ୍ରିୟା ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଝୁଲିପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଘର ମାଲିକ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବାସୁଦେବପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସୁପ୍ରିୟା ବାସୁଦେବପୁର ନିକଟରେ ଥିବା ମନ୍ଦାରିକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମନ୍ଦାରିରେ ତାଙ୍କ ମାମୁ ଘର । ୪ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts