Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

କଲେଜ ଯାଇ ଫେରି ନଥିବା ଯୁବତୀର ଶବ ତିନିଦିନ ପରେ ଚାଷଜମିରୁ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ମୁହଁରେ ଏସିଡ଼ ଢ଼ାଳି କରିଥିଲେ ବିକୃତ

24/02/2019 at 7:18 PM

ଆଜମଗଡ଼ ୨୪/୨-କଲେଜ ଯାଇଥିଲା ଝିଅ । ସନ୍ଧ୍ୟାକୁ ଫେରି ନଥିଲା । ପରିବାରଲୋକ ଖୋଜାଖୋଜି କଲେ ଅନେକ । ସଂଧ୍ୟା ଯାଇ ରାତି ହେଲା ତଥାପି ଫେରିଲାନି । ପରିବାର ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ଆଶଙ୍କା ନେଇ ରାତି କାଟିଲେ । ତା ପରଦିନ ବି ଆସିଲାନି ଝିଅ । ତିନିଦିନ ପରେ ମହାରାଜଗଂଜ ଥାନା ଅଂଚଳ ଶିବପୁରାରେ ମିଳିଥିଲା ଶବ ।

ଶିବପୁରା ଅଂଚଳର ଏକ କ୍ଷେତରୁ ପୋଲିସ ଏହି ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ସେହିଦିନ ମଧ୍ୟ  କିଛିଦୂରରେ ପଡ଼ିଥିବା ବ୍ୟାଗକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେହି ବ୍ୟାଗରୁ କିଛି କାଗଜପତ୍ରରୁ ପୋଲିସ ଜାଣିପାରିଥିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିଚୟ ।

ଗହମକ୍ଷେତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଶବ କେଶବପୁର ଅଂଚଳର  । ଖବରନେବା ପରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିଚୟ । ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେବାପରେ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବ ।

ପରିବାରଲୋକ କହିବା ଅନୁସାରେ ତିନିଦିନ ତଳେ ଘରୁ କଲେଜ ଯିବାକୁ କହି ଯାଇଥିଲା । ସଂଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଯୁବତୀ ଫେରି ନ ଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ମେ ମାସରେ  ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରି କେହି ପୂର୍ବପ୍ରେମିକ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts