Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବାଲେଶ୍ବରରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ବିକ୍ରି ଘଟଣା : ଶିଶୁ ବିକିଥିବା ମା’ ଓ କିଣିଥିବା ମହିଳା ଘଟଣାକୁ କଲେ ସ୍ବୀକାର, ହେଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କରୁଛନ୍ତି ଅସ୍ବୀକାର

15/09/2019 at 11:41 AM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୫।୯: ବାଲେଶ୍ବରରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଛି । ଶିଶୁ ବିକ୍ରି କରିଥିବା ମାଆ ଏବଂ ଶିଶୁ କିଣିଥିବା ମାଆ ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଶିଶୁ ବିକ୍ରି ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିନାହିଁ ।

ଅଭାବ ଅନଟନରୁ ଶିଶୁକୁ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଶିଶୁର ମାଆ ମାନିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ରେଡକ୍ରସ ପାଣ୍ଠିରୁ ସେହି ପରିବାରକୁ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର କରିଛନ୍ତି । ଶିଶୁର ଶୁଭକାମନା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଶିଶୁ ବିକ୍ରି ଘଟଣାକୁ ମାନିନାହାନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାଲେଶ୍ବର ଦରଘା ପଡ଼ିଆ ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ସେକ ପିରୁ ଓ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ହୁସୁନାତୁନ୍ ବିବି ସେମାନଙ୍କ ୮ଦିନର ଶିଶୁକୁ ବିକ୍ରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବାର ୨ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଫୁଲ ବଜାରର କୁଟନ ନିକଟରୁ ୭ହଜାର ଟଙ୍କା ଆଣିଥିଲେ । ଏହାପରେ କୁଟନ ୧୩ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ପିଲାଟିକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଘଟଣାକୁ କାହିଁକି ସ୍ବୀକାର କରୁନାହାନ୍ତି ତାହା ଜଣାପଡିନି ।

   Related Posts