Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଫଟେ। ଟୁଇଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

25/11/2019 at 9:28 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫।୧୧ – ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଫଟେ। ଟୁଇଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଗତ କାଲି ସେ।ସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟେ। ପେ।ଷ୍ଟ କରି ଏହାର ଅବସ୍ଥିତି ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ।ଆଉ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ନିଜ ବି ଏହାର ଉତ୍ତର ରଖିଥିଲେ । ତେବେ ଆଜି ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭନ୍ ।ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁଠି ଅଛି ସେଇ ସ୍ଥାନ ।

ସର୍ପିଳପିଚୁ ରାସ୍ତା। ରାସ୍ତାର ଗେ।ଟେ ପଟେ ବହିଯାଇଛି ଅଙ୍କାବଙ୍କା ନଈ ।ଆଉ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ସବୁଜିମାରେ ଭରା ପାହାଡ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସକାଳର ପହିଲି କିରଣ ସାଙ୍ଗକୁ ନୀଳ ଆକାଶରେ ମନେ।ରମ ପରିବେଶ। ଏ ହେଉଛି ସେହି ଜାଗା । ଯାହାକୁ ଗତ କାଲି ସେ।ସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ପଚାରିଥିଲେ ।ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନ ରଖିଥିଲେ  ସ୍ଥାନଟି କେଉଁଠି ବେ।ଲି । ଆଉ ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ଟୁଇଟ୍ ପରେ ଆଜି ସକାଳୁ ସେହି ଆକର୍ଷଣୀ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ଟିମ୍ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏ ହେଉଛି ସେହି ସ୍ଥାନର ମନେ।ରମ ଦୃଶ୍ୟ ।ଜୟପୁରଠାରୁ ୪୫ କିଲୋମିଟର ଦୂର ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଆରମ୍ଭରେ ଗୋବିନ୍ଦପାଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ ରହିଛି ସପ୍ତଧାରା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ । ତେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ସ୍ଥାନର ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନ ସରେ।

ଜୟପୁର-ମାଲକାନଗିରି ରାସ୍ତାର ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନରେ ଅବସ୍ଥିତ ସପ୍ତଧାରା ।ରାସ୍ତା କଡରେ ବୋହୁଥିବା ସପ୍ତଧାରା ନଦୀ ନିକଟସ୍ଥ ବାଙ୍କୁଲି ପାହାଡରୁ ବାହାରି କୋଲାବରେ ମିଶିଛି।ବାଙ୍କୁଲିରୁ ସାତଟି ଝରଣା ବାହାରି ଏହି ନଦୀର ସୃଷ୍ଟି ହେ।ିଥିବାରୁ ଏହା ସପ୍ତଧାରା ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା।ରାସ୍ତା କଡର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନରେ ଏହା ଅବସ୍ଥିତ ହୋଇଥିବାରୁ ଶୀତ ଦିନେ ଏଠାରେ ପିକନିକ କରିବାକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମେ।କିନ୍ତୁ ଭିତ୍ତିଭୂମିର ଅଭାବରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମାନଚିତ୍ରରେ ସ୍ଥାନ ପାଇ ପାରିନି ସପ୍ତଧାରା । ଆଉ ଏବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ ପରେ ସପ୍ତଧାରା ସମେତ ଜିଲ୍ଲାର ଅନ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳର ଭିତ୍ତିଭୂମି ବିକାଶ କରିବାକୁ ଦାବି ହେ।ଇଛି ।

   Related Posts