Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଦିନିକିଆ ରାଉରକେଲା ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ; ହକି ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚର କରିବେ ଉଦଘାଟନ

4/11/2018 at 4:13 PM

ରାଉରକେଲା ୪/୧୧ : ଆଜି ଦିନ ୧.୪୦ ମିନିଟରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ବିମାନ ବନ୍ଦରୁ ହେଲିକେପ୍ଟରରେ ଉଢ଼।ଣ ଭରି ଠିକ୍ ୨ ଟା୫୫ ମିନିଟରେ ରାଉରକେଲା ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ସିଧାଯାଇ ଅପରାନ୍ନ ୩.୧୫ ମିନିଟରେ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ୟିମରେ ପହଚିଂ ଓଡ଼ଶା ଏକାଦଶ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ନିୟୁ ସାଉଥ ଓବେଲ୍ସ ହକି ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁଥିବା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇ ମ୍ୟାଚକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ୪୫ ମିନିଟ ରହିବା ପରେ ଠିକ୍ ୪ ଟାରେ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ୟିମରୁ ବାହାରି ଉଦିତ ନଗର ହାଇସ୍କୁଲ ପଡ଼ିଆରେ ୪.୧୫ ମିନିଟରେର ପହଚିଂ ସେଠାରେ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ୪୦ ଉନ୍ନୟନ ପ୍ରକ୍ଳ୍ର ଲୋକାର୍ପିତ କରିବା ସହ ୧୪୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟକଳ ବ୍ୟୟରେ ୮ ଗୋଟି ପ୍ରକ୍ଳପର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ବିରୋଧ କରିବେ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପୁର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ରାଉଉରକେଲା ଆସି ଅନେକ ପ୍ରକ୍ଳପର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାହା ଶିଳାନ୍ୟାସରେ ହିଁ ରହିଯାଇଛି।

   Related Posts