Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଦିଅଁ ଦେଖା କଦଳୀ ବିକା : ଆଗକୁ ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ, ବଳଦେବ ଜୀଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆସନ୍ତାକାଲି ଯିବେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ରାଜନୈତିକ ପାଣିପାଗ ସରଗରମ

16/06/2019 at 4:15 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୧୬|୬: ଆସନ୍ତାକାଲି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ଅପରାହ୍ନରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ପହଁଚି ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଉଙ୍କୁ ସ୍ନାନ ମଣ୍ଡପରେ ଦର୍ଶନ କରିବେ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଜୀଉମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରବା ପରେ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାରରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଯାଇ ପାରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇ ନଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଗସ୍ତ ଯୋଗୁଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଛି ରାଜେନୈତିକ ପାଣିପାଗ।

ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ତୁଳସୀକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରୀବଳଦେବ ଜୀଉଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ୫ଟା ମଧ୍ୟରେ ନବୀନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ପହଁଚିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉ ମନ୍ଦିରରେ ପହଁଚି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ନାନବେଦୀର ଶ୍ରୀଜୀଉମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବେ।ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଡେରାବିଶ ଓ ଗଦରପୁର ବ୍ଲକ୍ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ତେବେ ଏ ନେଇ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ।

ତେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ହୋଇଥିବା ବିଜେଡିର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକରୁ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳୁଛି, ଶ୍ରୀବଳଦେବଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ।

ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇ ନଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଗସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନୈତିକ ବାତାବରଣକୁ ବେଶ୍ ଉଷ୍ମ କରିଦେଇଛି। ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ପ୍ରମୁଖ ରାଜେନୈତକି ଦଳ ଏବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନଭିନ୍ନ ମତ ରଖିଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦେବ ଦର୍ଶନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଜିଲ୍ଳା କଂଗ୍ରେସ୍ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଏକ ରାଜେନୈତିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ବୋଲି କହିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଜେପି କହିଛି ଭୋଟରଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ।

ଯେ କୌଣସି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବି ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇପାରେ । ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ରୋଡ୍‌ ସୋରେ ସାମିଲ ହୋଇସାରିଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ନବୀନ ବିଜେଡି ପ୍ରଚାରର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ।

   Related Posts