Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତ: ବିଶାଳ ଯୁବ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

10/02/2019 at 8:53 AM


ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୦|୨:  ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦିନିକିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ । ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ଥିତ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆୟୋଜିତ ବିଶାଳ ଯୁବ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ଏଥତ୍ସହ ୨୩୪ କୋଟ ଟଙ୍କା ବିନିମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଏବଂ ଭିତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ କରିବେ ।  ଏହି ଯୁବସମାବେଶରେ କନ୍ଧମାଳ ସମେତ ଗଂଜାମ, ଗଜପତି, ବୌଦ୍ଧ, ନୟାଗଡ ଆଦି ୫ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୩୦ ହଜାର ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଯୋଗଦବେ। । ଭୁବନେଶ୍ବର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଯାଇ କନ୍ଧମାଳ ଗୁଦାରୀ ଠାରେ ଥିବା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପରେ ଓହ୍ଲାଇବେ । ସେଠାରୁ କନ୍ଧମାଳ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଯାଇ ଅନେକ ଉନ୍ନୟନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ କରିବା ସହ ଭିତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ ମଧ୍ୟ କରିବେ । ପରେ ଆୟୋଜିତ ଆଂଚଳିକ ଯୁବ ସମାବେଶରେ ଉଦବୋଧନ ଦେବେ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଫୁଲବାଣୀ ସହର ସମେତ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଓ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ସିଆରପିଏଫ, କୋବ୍ରା ବାହିନୀ, ଏସଓଜି, ଡିଭିଏଫ, ଆଂଟି ନକ୍ସଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ସମେତ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କାଡକଡି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts