Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରାୟଗଡାରେ କେନ୍ଦ୍ରକୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

7/04/2019 at 2:01 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୭|୪ : ରାୟଗଡାରେ ଆଜି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ।  ରାୟଗଡାର ଗୁଣୁପୁର ଏବଂ ବିଷମ କଟକରେ  ପ୍ରଚାର ବେଳେ ପୁଣି କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି ନବୀନ । ଗୁଣପୁର ବସନ୍ତ ପଡିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିବା ସହ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ର ଅବହେଳା ସହ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ସମୟରେ ସହାୟତା ଦେଇନଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଭୋଟ୍ ଆସିଲେ କେବଳ ଓଡିଶାକୁ ଆସନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । 

ଏହା ସହିତ ଜୀବନର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କ ସେବା କରିବେ ବୋଲି  ନିଜ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ନବୀନ ।  ଏହି ଅବସରରେ ଗୁଣପୁର ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ ଓ କୋରାପୁଟ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ କୌଶଲ୍ୟା ହିକକାଙ୍କୁ ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସଭାରେ ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ବିଜେପିର ବହୁ ଛାମୁଆ ନେତା ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବାଇକ୍ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ରୋଡ ସୋରେ ସହର ପରିକ୍ରମା କରି ମଞ୍ଚକୁ ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts