Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

Pokରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ସେନାକୁ ସଲାମି ଜଣାଇଲେ ନବୀନ

26/02/2019 at 12:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୬/୨ : ଆଜି ଭୋର ୩ଟା ୩୦ ମିନିଟରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ପାକିସ୍ତାନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ପାରି କରି ମୁଜାଫରପୁର ଵାଲାକୋଟ ଅଂଚଳରେ ଜୈସ ଆତଙ୍କୀ ସଂଗଠନର ଅନେକ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ବଂସ କରିଛି | ଭାରତର ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାକୁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି | ସବୁ ଦଳର ନେତା ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାଙ୍କୁ ସଲାମି ଦେଇଛନ୍ତି | ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ମଧ୍ୟ ବାୟୁସେନାର ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ସଲାମ କରିଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ନବୀନ |

Salute the #IndianAirForce for pre-dawn air strikes on terror camps in defence of our Nation. #JaiHind— Naveen Patnaik (@Naveen_Odisha) February 26, 2019

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଯାଇଛି | ବୈଠକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗଦେବେ | ଜୈସ ଆଉ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଆକ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା | ତା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ଜୈସର ମେରୁଦଣ୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି | ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ସୀମାରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥରୀୟ ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଡାକିଛନ୍ତି | ପାକିସ୍ତାନର ଏଫ-୧୬ ବିମାନ ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ମୀରାଜ ୨୦୦୦ ବିମାନର ଆକ୍ରମଣରେ ବିଫଳ ହୋଇ ଫେରି ଯାଇଥିଲା |

   Related Posts