Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସିନେମା ହଲ୍: ପିଭିଆର୍‌ରେ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଫ୍ରି ଟିକେଟ୍

14/10/2020 at 4:58 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୦ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଗତ ୭ ମାସ ହେଲା ଦେଶରେ ସିନେମା ହଲ୍ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା। ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖ ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲାଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ସିନେମା ହଲ୍ ମାଲିକ ଓ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ପିଭିଆର ସିନେମା ହଲ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ଖାସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛି। କିଛି ଖାସ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ଫ୍ରି ଟିକେଟ୍ ସୁବିଧା ସହ ସିନେମା ହ୍ଲ ଆସୁଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଶେଷ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି। ଏପରିକି ଖାଦ୍ୟପେୟ ଜିନିଷ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି।

ପିଭିଆର ନିଜ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଫ୍ରି ଶୋ’ ଆୟୋଜନ କରିବ। ୱିକେଣ୍ଡ୍ କରୋନା ୱାରିୟରଙ୍କ ନାଁ ରଖାଯିବ। ଅର୍ଥାତ କରୋନା ୱାରିୟର୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୱିକେଣ୍ଡରେ ଫ୍ରିରେ ଶୋ’ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କରୋନା କାଳରେ ପ୍ରଥମଥର ସିନେମା ଘର ଖୋଲିବା ସହ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସିନେମା ଘରମାନଙ୍କରେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଟିକେଟ ବୁକିଂ ପ୍ରତି ଜୋର ଦିଆଯିବ। ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ହିଁ ଟିକେଟ୍ କାଉଣ୍ଟର୍ ଖୋଲାଯିବ। ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଯଦି କାହାକୁ ପିପିଇ କିଟ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ ତାହେଲେ କାଉଣ୍ଟରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏଠାରେ ୩୦, ୫୦ ଓ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ପିପିଇ କିଟ୍ କିଣିପାରିବେ। ସିନେମା ଘରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବ ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ତାପମାନ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ। ଦର୍ଶକଙ୍କ ଫୋନରେ ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ ଅଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ। ସିନେମା ଘର ଭିତରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ସିଟ୍ ଅଧିଗ୍ରହଣ ନିୟମ ପାଳନ କରାଯିବ। ଏହି ନିୟମ ଅନୁସାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସିଟ୍ ଛାଡି ବସିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବ।

ଏହାସହ ଶୋ’ ପରେ ପୁରା ହଲକୁ ଡିପ୍ ସାନିଟାଇଜ୍ କରାଯିବ। ଖାଦ୍ୟପେୟ ପାଇଁ ଖାସ୍ ୟୁବି ଷ୍ଟେରିଲାଇଜେସନ୍ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ରେ ରଖାଯିବ ଏବଂ ଜିନିଷ ଷ୍ଟେରିଲାଇଜ୍ ହେବାପରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ। ଏଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ୟାକ୍ଡ ଖାଦ୍ୟ ରଖାଯିବ। ସିନେମା ଘର କବାଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଆଣ୍ଟି ମାଇକ୍ରୋଵିୟୋଲ୍ ସିଟ୍ ଲଗାଯାଇଛି।

   Related Posts