Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଚୁରୁ ଛାତ୍ର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ହାଜତରେ ଖାଇ ଆରାମରେ ଶୋଇଲେ ସୈତାନ୍ ଶିକ୍ଷକ

22/10/2021 at 1:07 PM

ଚୁରୁ ୨୨/୧୦ : ରାଜସ୍ଥାନର ଚୁରୁ ଜିଲ୍ଲା ସାଲାସର ଥାନା କୋଲାସର ଗାଁରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ  ନୂଆ ଖୁଲାସା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମୃତଛାତ୍ର ଗଣେଷକୁ ସଂସ୍କୃତରେ ହୋମୱାର୍କ କରିବାକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଗଣେଷ ତାହା କରିନଥିବାରୁ ସଂସ୍କୃତ ଶିକ୍ଷକ ତାକୁ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ସଂସ୍କୃତ ଶିକ୍ଷକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ପିଟିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ତାର ଲିଭର ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଅତ୍ୟଧୀକ ମାଡ଼ହେବା କାରଣରୁ ଛାତ୍ରଙ୍କର ଲିଭର ନଷ୍ଟ ହୋଇ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ସାଲାସର ଥାନାଧିକାରୀ ସଂଦୀପ ବିଷ୍ନୋଇ କହିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଶରୀରରେ ଆଘାତ ହେବାର ସେମିତି କୌଣସି ଚିହ୍ନ ଜଣାପଡ଼ୁ ନାହିଁ ,କିନ୍ତୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ପିଟିବାରୁ ଲିଭର ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସଂମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହି ଅପରାଧ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଂସ୍କୃତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ପରେ ସଂମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ହାଜତରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ଆରାମରେ ସେ ଶୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସୂଚନା ଥାଉକି କୋଲାସର ଗାଁ ବିଦ୍ୟାଳୟର  ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଜଣଙ୍କ ବୁଧବାର ଦିନ ଗଣେଷକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ମୃତ ଛାତ୍ରର ବାପା ଓମପ୍ରକାଶଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ  ଅଭଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପିସି ଧାରା ୩୦୨, ଜେଜେ ଆକ୍ଟ ଧାରା ୭୫ ଅଧୀନରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଶିକ୍ଷକ ମନୋଜଙ୍କୁ ଅଧୀକ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି। ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ରୟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପରୀକ୍ଷା ହେବା ସହ ଗୁରୁବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଅଦାଲତରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି।

   Related Posts