Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ସପକ୍ଷରେ କାରବିୟାନ ଟିମ୍‌ର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗେଲ୍‌ଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ହଇଚଇ

19/09/2021 at 11:02 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୯: ପାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ସୀମିତ ଓଭର କ୍ରିକେଟ୍ ସିରିଜ୍ (PAK ବନାମ NZ ସିରିଜ୍ ପରିତ୍ୟକ୍ତ) ବାତିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ସିରିଜ ନ ଖେଳିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏହା ପରେ ଦଳ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଛି । ତେବେ ଏହା ପରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

କିଛି ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଉଛି, ଯିଏ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ମୋ ସହ ଆସ । ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ମହମ୍ମଦ ଆମୀର ଗେଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆମୀର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯାଆ ସେଠାରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀଙ୍କୁ ଭେଟିବ । ତେବେ ଗେଲ୍ କେବଳ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେଠାକୁ ଯିବାର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ସୁପର ଲିଗ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟରର ମାଲିକ ନାଦିମ ଓମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଦୃଢ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟର ପାକିସ୍ତାନରେ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟର ଉପଲବ୍ଧ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ବୋର୍ଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ଧମକ ପାଇବା ପରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତରୁ ନିଜ ଦଳ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

ଅକ୍ଟୋବରରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦୁଇଟି ଟି -20 ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପାଇଁ ରାୱଲପିଣ୍ଡି ଯାତ୍ରା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ୨୦୦୫ ପରେ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିର ଆକଳନ କରିବା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ।

   Related Posts