Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସୁପର ଓଭର ପୂର୍ବରୁ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ କ୍ରିସ ଗେଲ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…

19/10/2020 at 6:01 PM

ଦୁବାଇ, ୧୯।୧୦:  ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ମନୋବଳ ଦୃଢ ରହିଛି । ଦୁଇଟି ସୁପର ଓଭର ପରେ ପଞ୍ଜାବ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ସୁପର ଓଭର ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବର ଖେଳାଳି ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । କାରଣ ନିଶ୍ଚିତ ବିଜୟ ହାତଛଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଟି୨୦ କ୍ରିକେଟର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ କ୍ରିସ ଗେଲ୍ ଚିନ୍ତିତ ନୁହେଁ ବରଂ ଦଳର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ସେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ବେଳେ କହିଛନ୍ତି ।

ମୂମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷ ମୁକାବିଲାରେ ପଞ୍ଜାବକୁ ବିଜୟ ପାଇଁ ୯ ରନ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା । ଏହାପରେ ଶେଷ ବଲରେ ଦଳକୁ ଦୁଇ ରନ୍ ଦରକାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଗେଲ୍ କେବଳ ଗୋଟିଏ ରନ୍ କରିପାରିଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଗେଲ ରାଗି ଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ସେ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ଶେଷ ବଲରେ ବଡ ହିଟ୍ ଲଗାଇ ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଏପରି ଘଟଣା କ୍ରିକେଟରେ ଘଟିଥାଏ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଗେଲ୍ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ହେଉଛନ୍ତି ମହମ୍ମଦ ସାମି । କାରଣ ସାମି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ୟର୍କର ବଲ୍ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇକୁ ବିଜୟୀ ହେବାକୁ ୬ ରନ୍ ଦେଇନଥିଲେ । ତେଣୁ ମ୍ୟାଚ୍ ପୁଣି ଥରେ ଟାଇ ହୋଇଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁପର ଓଭର ଯାଏଁ ଖେଳ ଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ଲଗାତର ବିଜୟ ପରେ ପଞ୍ଜାବ ପ୍ଲେ ଅପ ରେସରେ ରହିଛି ।

   Related Posts