Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଚାଇନାକୁ ବୁଲେଟ ନୁହେଁ ୱାଲେଟରେ ଜବାବ : ଦୋକାନ ବଜାରରେ ଲାଗିଲା ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀ ବୟକଟ ପୋଷ୍ଟର

22/06/2020 at 4:10 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୨/୬: ଚାଇନାକୁ ବୁଲେଟରେ ଜବାବ ନଦେଇ ୱାଲେଟରେ ଜବାବ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରାଯାଉଛି । ସୀମାରେ ଭାରତୀୟ ସୈନିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏବେ ଚାଇନା ବିରୋଧୀ ସ୍ଵର ଜୋର ଧରୁଛି । ଚାଇନା ସହ ଯୁଦ୍ଧ ନକରି ଆର୍ଥିକ ମାନଦଣ୍ଡକୁ ଭାଙ୍ଗି ଚାଇନାକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ନେଇ ଏବେ ସବୁଠି ସ୍ଵର ଶୁଭିଲାଣି । ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀକୁ ବୟକଟ କରିବା ପାଇଁ ଏବେ ଭଦ୍ରକର ଏକ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିଦ ଭଗତ ସେନା ପରିବାର ଜୋରଦାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସହର ଓ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପଦଯାତ୍ରା ଓ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।

 ଦୋକାନ ଦୋକାନ ବୁଲି ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀ କୁ ବିକ୍ରି ନ କରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଛି । ଯେଉଁ ଦୋକାନ ଗୁଡିକରେ ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀ ନାହିଁ ସେହି ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମାନପତ୍ର ଦେଇ ସମ୍ମାନିତ କରୁଛି ସଂଗଠନ । ଯେଉଁ ଦୋକାନ ଗୁଡିକରେ ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀ ରହିଛି ସେହି ଦୋକାନୀକୁ ଆଉ ସେହି ସାମଗ୍ରୀର ଆମଦାନୀ ଓ ବିକ୍ରି ନକରିବା ନେଇ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି । ଏମିତି କି ଦୋକାନ ଗୁଡିକରେ ଚାଇନା ର ଆକ୍ରମଣରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ଫଟୋ ଥାଇ ଚାଇନା ସାମଗ୍ରୀକୁ ବୟକଟ କରିବା ନେଇ ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ଅଭିଯାନ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ସଂଗଠନର ଆବାହକ ।

   Related Posts