Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଚିଲିକା ଡିଏଫ୍‌ଓ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ; ଦେଇପାରିଲେନି ୧ କୋଟି ୩୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ହିସାବ, ଗିରଫ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ

11/08/2020 at 2:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୧।୮: ଗିରଫ ହେଲେ କୋଟିପତି ଡିଏଫ୍ଓ । ଚିଲିକା ୱାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ୍ ଡିଏଫ୍‌ଓ ଆଲୋକ ରଞ୍ଜନ ହୋତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତି ଠୁଳ ମାମଲାରେ ଡିଏଫ୍‌ଓ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ କୋଟି ୩୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଡିଏଫ୍‌ଓଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚଳାଇଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ ।

ସୋମବାର ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚିଲିକା ୱାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ୍‌ ଡିଭିଜନ୍‌ର ଡିଏଫ୍‌ଓ ଆଲୋକ ରଞ୍ଜନ ହୋତାଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଭୁବନେଶ୍ବର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ଜଗତସିଂହପୁର ଚାଷୀଖଣ୍ଡ ଗାଁ ସ୍ଥିତ ପୈତୃକ ଘର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଘର, ବରମୁଣ୍ଡାରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘର, ବାଲୁଗାଁ ଅଫିସ୍‌କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା । ଚଢ଼ଉ ସମୟରେ ୧ କୋଟି ୩୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ଥାବର ଓ ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ କରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ।

ସ୍ଥାବର ଓ ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି, ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରରେ ୫୦ ଲକ୍ଷ  ୩୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ୩ ମହଲା କୋଠା, ୭ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ମହଲା କୋଠା, ସର୍ବକ୍ଷମାରେ ବିଡିଏକୁ ଦିଆଯାଇଛି ୯୧ ହଜାର ୮୧୯ ଟଙ୍କା, ୬ ଲକ୍ଷ ୫୨ ହଜାର ୫୭୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ କାର, ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ରହିଛି ୫ ଲକ୍ଷ ୫୪ ହଜାର ୨୧୦ ଟଙ୍କା, ୧୧ ଲକ୍ଷ ୭୮ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଗାଡ଼ି ବୀମା, ୪ ଲକ୍ଷ ୧୩ ହଜାର ଟଙ୍କାର ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍‌ ଫଣ୍ଡ, ୯୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ୨ ଟି ବାଇକ୍‌, ୧ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଓ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର, ନଗଦ ୧ ଲକ୍ଷ ୭ ହଜାର ୩୦୦ ଟଙ୍କା, ୯ ଲକ୍ଷ ୩୫ ହଜାର ୭୬୯ ଟଙ୍କାର ଦାମୀ ଗୃହ ଉପକରଣ । ତାଙ୍କର ମୋଟ ସ୍ଥାବର ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ୧ କୋଟି ୩୨ ଲକ୍ଷ ୫୫୧ ଟଙ୍କା ।

ତାଛଡା ବରମୁଣ୍ଡା ଓ ପଦ୍ମପୁରରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ଉ କରାଯାଇଥିଲା । କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମ୍ପତ୍ତି କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts