Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଭୟଙ୍କର ଶିଶୁ ଚୋରି ରାକେଟ୍, ମେଡିକାଲରୁ ଗାଏବ ପରେ ୮ ଲକ୍ଷରେ ବିକ୍ରି ହୁଅନ୍ତି ନବଜାତକ

21/06/2020 at 8:39 PM

ଆଗ୍ରା, ୨୧|୦୬:   ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହୁଅନ୍ତି ନବଜାତକ । ଦେଶ ବାହାରେ କରାଯାଏ ବିକ୍ରି । ଏଥିପାଇଁ କାମ କରୁଛି ଏକ ବଡ ଧରଣର ରାକେଟ୍ । ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ଏହି ରାକେଟ୍ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇଛି ଆଗ୍ରା ପୋଲିସ । ଏହାସହ ତିନୋଟି ନବଜାତକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଆଗରା ପୋଲିସ ଏଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିଶୁଙ୍କୁ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥାନ୍ତା । ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ଶିଶୁଙ୍କର ଜନ୍ମ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଜାରି କରିଥିବା ଦୁଇଟି ମେଡିକାଲକୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ଫରିଦାବାଦରେ ଏହି ଦୁଇଟି ମେଡିକାଲକୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ପତେହବାଦ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ଯାଂଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହି ରାକେଟ୍ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏକ କାରରେ ଦୁଇ ମହିଳା ଓ ତିନିଜଣ ପୁରୁଷ ନବଜାତକଙ୍କୁ ନେଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇ ଗାଡି ଅଟକାଇଥିଲା । ଏମାନେ ନିସନ୍ତାନ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଶିଶୁ ବିକ୍ରି କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଆର୍ଥିକ ଶ୍ରେଣୀ ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ପତିଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫଶାଇଥାନ୍ତି । ଡେଲିଭରି ପରେ ଶିଶୁଙ୍କୁ ନେପାଳ ପଠାଯାଉଥିଲା । ନେପାଳରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ଚାହିଦା ଅଧିକ ।

ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ମହିଳା ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ରୁବି ଓ ଅସ୍ମିତା । ପୁରୁଷ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ଅମିତ, ରାହୁଲ ଓ ପ୍ରଦୀପ  । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରୁବି କହିଛି ଯେ, ସେମାନେ ଏଜେଣ୍ଟ ନିଜେ ଠିକ କରୁଥିଲେ । ସେମାନେ ଅସହାୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫସାଉଥିଲେ । ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରୁହନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଗର୍ଭଧାରଣ କରାଯାଏ । ସେହି ପୁରୁଷଙ୍କଠାରୁ ଶୁକ୍ରାଣୁ ନିଆଯାଏ ଯେଉଁମାନଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ହୁଏନାହିଁ । ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ରସବ ଓ ପ୍ରସବ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖରଖା କରନ୍ତି । ଏପରିକି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ।   

   Related Posts