Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଢେଙ୍କାନାଳ କଳ୍ପତରୁ ଆଶ୍ରମରୁ ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ; ଆଶ୍ରମର ମୁଖ୍ୟ ଫେରାର

25/01/2019 at 10:34 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୫|୧: ଢେଙ୍କାନାଳ କଳ୍ପତରୁ ଆଶ୍ରମରୁ ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଅଭିଯୋଗ । ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଜଣଙ୍କ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଗଡପଶ ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଶିଶୁଟିର ବୟସ ୧୦ ବର୍ଷ ହେବ । ବାପା ମା ଦିନ ମଜୁରିଆ ହୋଇଥିବା ବଳେ ଗରିବ ଓ ଅସହାୟତାର ସୁଯୋଗରେ ଏହି ଆଶ୍ରମର ମୁଖ୍ୟ ବାବା ମୁରାରୀ ଦାସ ଓରଫ ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ପୁଅକୁ ଗତ ଦେଢବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହି ଆଶ୍ରମରେ ପାଠ ପଢାଇବାକୁ କହି ଆଣିଥିଲେ ।

ତେବେ ବୁଧବାରଠାରୁ ଶିଶୁଟି ନିଖୋଜ ହେବାନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିପାରିଥିଲେ । ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଶ୍ରମର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ବାବା ମୁରାରୀ ଦାସ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଶ୍ରମଠାରୁ କିଛି ଦୂର ଜଙ୍ଗଲରୁ ନିଖୋଜ ଶିଶୁଟିର ପିନ୍ଧା ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ପୋଲିସ ଠାବ କରିବା ପରେ ଶିଶୁଟିକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଆଶ୍ରମରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଗରିବ ଅସହାୟ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଇବା ଆଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ କଠିନ କାମରେ ଲଗାଇବା ସହ ଶାରିରୀକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   Related Posts