Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

୧୪ମହଲାରୁ ଖସି ପଡ଼ି ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ : ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ମାଆ

7/11/2020 at 11:25 AM

ଗାଜିଆବାଦ ୭/୧୧: ଗାଜିଆବାଦର ସିହାନୀ ଗେଟ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ରାଜନଗର ଏକ୍ସଟେନ୍ସନ ଅଞ୍ଚଳର ପଶ୍ ଭିଭିଆଇପି ସୋସାଇଟିରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ୫ବର୍ଷର ଏକ ନିରୀହ ଶିଶୁର ୧୪ମହଲାରୁ ଖସି ପଡ଼ିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।ଘଟଣା ପରେ ସୋସାଇଟିରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ପଡ଼ୋଶୀ ତୁରନ୍ତ ଶିଶୁଟିକୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ତାକୁ ମୃତ ଘୋଷିତ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ୫ବର୍ଷୀୟ ନିରୀହ ଶିଶୁ ତେଜସ୍ବ ଚରଣ,ଗାଜିଆବାଦର ଏକ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ର ଥିଲା। ସେ ଏଲକେଜି କ୍ଲାସରେ ପଢ଼ୁଥିଲା। ତେଜସ୍ବ,ରାଜନଗର ଏକ୍ସଟେନ୍ସନ ଅଞ୍ଚଳର ପଶ୍ ସୋସାଇଟି ଭିଭିଆଇପିରେ ନିଜ ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ୧୪ମହଲାର ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିଲା।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସୋସାଇଟିର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କଠୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୃତ ଶିଶୁର ମାଆ ଜଣେ ନର୍ସ ଥିବାବେଳେ ତା ବାପା ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି। ବାପା କରୋନା କାଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଓ୍ବାର୍କ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ କାମ କରୁଥିଲେ।

ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟରେ ତେଜସ୍ବର ବାପା ମାଆ ବାହାରେ ଥିଲେ। ତା ମାଆ କାମକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା ବାପା ସେ କହିଥିବା ଖାଇବା ଜିନିଷ ଆଣିବାକୁ ପାଖ ଦୋକାନକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତେଜସ୍ବ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା। ଶିଶୁଟି ବାଥରୁମରୁ ଷ୍ଟୁଲ୍ ଉଠାଇ ଫ୍ଲାଟର ବାଲକନିରେ ଆସି ଷ୍ଟୁଲରେ ଚଢ଼ି ତଳକୁ ନଇଁ ଦେଖୁଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଷ୍ଟୁଲର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଶିଶୁଟି ୧୪ମହଲାରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା।ଘଟଣା ପରେ ଶିଶୁର ବାପା ମାଆ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି।

   Related Posts