Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥ କହିଲେ, ‘ବିଜେପି ଭୟଭୀତ, କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି ବନ୍ଧକ’

15/03/2020 at 8:33 PM

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ୧୫/୩: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜନୀତିରେ ଚାଲିଛି ଲୁଚାଛପା ଖେଳ। ଏହି ସମୟରେ ମୁମ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ସମୟରେ କମଲନାଥ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ସରକାର ପ୍ରତି କୌଣସି ବିପଦ ନାହିଁ। ଏଥିସହ ବିଜେପିକୁ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କମଲନାଥ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି। ବିଜେପି ଭୟଭୀତ ଅଛି। ତେଣୁ ବିଧାୟକମାନଙ୍କୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ବନ୍ଧକ କରି ରଖିଛନ୍ତି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜନସାଧାରଣ ବିଜେପିର ଏଭଳି ହରକତ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ବିଜେପି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୟଭୀତ ଏ କଥା ଅଛପା କାହାକୁ ଅଛପା ନାହିଁ ବୋଲି କମଲନାଥ କହିଛନ୍ତି।

କମଲନାଥ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିଜେପି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ନେଇଯିବା ପଛରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ପୋଲିସ୍ ଓ ପ୍ରଶାସନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିଛି। ଏପରି କି ସେମାନଙ୍କ ଇସ୍ତଫାପତ୍ର ମଧ୍ୟ ବିଜେପିର କିଛି ନେତା ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି।​‌ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖାଯାଇଥିବା କମଲନାଥ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts