Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ଅପ୍‌ଡେଟ୍‌: ସାମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବାତିଲ୍‌ ହେଲା ଟ୍ରେନ୍‌
  • ||
  • ଶେଷରେ ରଦ୍ଦ ହେଲା ତିନି କୃଷି ଆଇନ, ବିଧେୟକ ଉପରେ ମୋହର ମାରିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପିକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଶିରୋମଣି ଅକାଳି ଦଳର ମନଜିନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ନୂଆ କୋଭିଡ୍‌ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ଅପିଲ୍‌ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଜୁନିୟର ହକି ବିିଶ୍ୱକପ୍‌: ସେମିରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ଫ୍ରାନ୍ସ
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଅପାରଗତା ଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଲରେ ପଡିଛି ନରକଙ୍କାଳ, ଧାନ କାଟିବା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ
  • ||

‘ବଚପନ୍ କା ପ୍ୟାର୍ ମେରା ଭୁଲ୍ ନହିଁ ଜାନା ରେ’ ଭାଇରାଲ ବଏ୍ ସହଦେବଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂପେଶ ବାଘେଲ, ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ

28/07/2021 at 5:26 PM

ରାୟପୁର ୨୮/୦୭ : ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ‘ବଚପନ କା ପ୍ୟାର ମେରା ଭୁଲ ନାହିଁ ଜାନା ରେ’ ଗୀତ ଗାଇ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା ସହଦେବ କୁମାର ଦିରଦୋଙ୍କୁ ଛତିଶଗଡ଼ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂପେଶ ବାଘେଲ ଭେଟିଛନ୍ତି। ଛତିଶଗଡର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ସହଦେବ କୁମାରଙ୍କ ସାକ୍ଷାତାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସହଦେବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେଶ ବାଘେଲଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସହଦେବ କୁମାର ପୁଣି ଥରେ ‘ବଚପନ କା ପ୍ୟାର ମେରା ଭୁଲ ନାହିଁ ଜାନା ରେ’ ଗୀତ ଗାଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି। ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ବଚପନ କା ପ୍ୟାର …. ୱା!’

ସହଦେବ ଦିରଦୋଙ୍କ ‘ବଚପନ କା ପ୍ୟାର ମେରା’ ଗୀତ ଗାଇବାର ଏହି ଭିଡିଓ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ବାଦଶାହ ସହଦେବଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ବାଦଶାହ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଉପରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବାଦଶାହ ନିଜେ ସହଦେବଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କଲରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼କୁ ଡାକିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବାଦଶାହ ସହଦେବଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୀତ ଶୁଟିଂ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ସୁକମାର ଏହି ବାଳକ ଏକ ସ୍କୁଲ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଗାଇଥିବା ଏହି ଗୀତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଛାତ୍ର ଏହି ଗୀତ ଗାଉଥିଲେ।

ନିଜ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ସେ ଏକ ମଜାଳିଆ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଚେହେରା କରିଥିଲେ। ଗୀତ ସରିବା ପରେ ସେଠାରେ ବସିଥିବା କିଛି ଶିକ୍ଷକ ମଧ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଗୀତ ଗାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସିଥିଲା। ପଛରେ ବସିଥିବା ଶିକ୍ଷକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଶିଶୁର ଗୀତ ଶୁଣିବା ପରେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

   Related Posts