Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ସୁରେଶ ରୈନାକୁ ରିଟେନ୍ କଲା CSK, ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ଵ ସମ୍ଭାଳିବେ ମାହି

20/01/2021 at 6:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୦୧: ତିନି ଥର ଆଇପିଏଲ ଚମ୍ପିଆନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ତଥା ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ପାଇଁ ରିଟେନ୍ କରିଛି। ରୈନା ଲିଗ୍‌ର ୧୩ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଦଳ ସହିତ ୟୁଏଇ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ, ମାତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ବିନା କୌଣସି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ସ୍ଵଦେଶ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ରୈନାଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଦଳ ପ୍ରବନ୍ଧକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ମତଭେଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହି ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଗତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ନେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ନିଜର ସନ୍ନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲେ।

ସିଏସକେର ଜୈନକ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କୁ ଚଳିତ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଦଳରେ ରଖୁଛୁ। ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଭାର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ସମ୍ଭାଳିବେ। ଦଳ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଆଗକୁ ବଢାଇ ନାହିଁ। ହରଭଜନ ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ସିଏସକେକୁ ଅଲବିଦା କରୁଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଲେଗ ସ୍ପିନର ପିୟୂଷ ଚାଓ୍ଵାଲା ଓ ଓପନର ମୂଲରୀ ବିଜୟଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ନିଲାମୀ ପାଇଁ ଦଳରୁ ରିଲିଜ୍ କରିଛି। ଚାଓ୍ଵାଲଙ୍କୁ ୨୦୧୯ରେ ଦଳ ୬ କୋଟି ୭୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣିଥିଲା। ହେଲେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ନିରାଶ କରିଥିଲା। ଦଳ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିମ୍ନମାନର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚି ପାରିନଥିଲା।

   Related Posts