Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ପେରିଫେରାଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ୱେରେ ଚାର୍ଟଡ ପ୍ଲେନର ଜରୁରି ଅବତରଣ, ପାଇଲଟ ସୁରକ୍ଷିତ

23/01/2020 at 3:15 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୩।୧: ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ପେରିଫେରାଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ୱେର ମସୁରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ବିମାନ ଜରୁରି ଅବତରଣ କରିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି। ତେବେ ଅବତରଣ କରିଥିବା ବିମାନଟି ଏକ ଚାର୍ଟଡ ପ୍ଲେନ ଓ ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ପାଇଲଟ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଜରୁରି ଅବତରଣ କରାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଅବତରଣ ବେଳେ ବିମାନ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇବାରୁ ଏହାର ବାମ ପଟ ଡେଣା ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବାୟୁସେନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ପାଇଲଟଙ୍କୁ ବିମାନରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଅଚାନକ ବିମାନ ଅବତରଣ କରିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲା। ରାସ୍ତାକଡ ଗ୍ରାମର ଲୋକେ ବିମାନ ଦେଖିବାକୁ ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଚାଲିଆସିଥିବା ବେଳେ ସ଼ଡକରେ ଯାନବାହନ ଜାମ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଟ୍ରାଫିକ ଚଳାଚଳ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ତେବେ  କେଉଁ ଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାଇଲଟ ସଡକ ଉପରେ ବିମାନକୁ ଅବତରଣ କରାଇଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିଲେ ହେଁ  ବିମାନର ଆଗ ଚକ ରାସ୍ତାକଡ ବାଡରେ ବାଡେଇ ହୋଇ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିବା ବେଳେ ବାମପଟ ଡେଣା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଫଟୋରୁ ଦେଖିହେଉଛି। ବିମାନରେ ପାଇଲଟଙ୍କ ସହ କେହି ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ କି ନା ତାହା କିନ୍ତୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

   Related Posts