Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ମହାଠକ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ ଖୁଲାସା, ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ ଓ ନୋରାଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଉପହାର

5/12/2021 at 9:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୫।୧୨ : ୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ମାମଲାରେ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟର ଚାର୍ଜସିଟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା କହିଛି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଓ ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଶନିବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀର ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଚାର୍ଜସିଟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଛି ।

ତେବେ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଏହାର ଚାର୍ଜସିଟରେ କହିଛି ଯେ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କୁ  ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଉପହାରରେ ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଘୋଡା ଏବଂ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଫାର୍ସୀ ବିଲେଇ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ଛଡା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାର ଏବଂ ଏକ ଆଇଫୋନ୍ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ମୋଟ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୂଚନା ମିଳିଛି କି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଜେଲରେ ରହିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଫୋନ୍‌ରେ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ଏବଂ ଦୁହେଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉପହାର ପଠାଇଥିଲେ । ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଜାମିନ ପାଇବା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏକ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। ଯାହା ବିମାନ ପାଇଁ ମୋଟ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଉଭୟ ଚେନ୍ନାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ। ଏହି ସବୁ ବିଷୟକୁ ନେଇ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଏଥିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।

   Related Posts